• Неодамнешно
Soapbox Чајно Дрво клима уред, Сулфат Слободни, Paraben Слободни, Силикони Слободни, Боја Безбедно, и Вегетаријанската Коса Шампон, Патување Големина 3.3 оз ( Пакување од 6)

Soapbox Чајно Дрво клима уред, Сулфат Слободни, Paraben Слободни, Силикони Слободни, Боја Безбедно, и Вегетаријанската

Buyers rating:
DEN 451.20

Количина на стоки

Масло од чајно дрво средството за смекнување на косата.Овој лесен косата балсам е направен со масло од чајно дрво за да помогне да се отстрани производот се изгради & промовирање на чиста & здраво чувство на скалпот.Tresses изглед и се чувствуваат жив & сјајна.Прочисти вашата рутина со специфичен тингл на природно масло од чајно дрво која им помага на скалпот иритација & првут.Безбедна за боја третирана коса, оваа сулфат слободни клима уред работи за сите типови коса.Кој состојки како фер трговијата шеј путер, јојоба масло & aloe, нашите шампон & клима уред сетови, маски за коса & скалпот третмани се SLES слободни, SLS слободни, paraben слободни & безбедно за боја третирана коса.Направени со природно добиени состојки како шеј путер, кокосово масло, алое вера, argan масло & масло од чајно дрво, Soapbox убавина и производи за лична нега се вегетаријанци, без суровост & paraben слободни.Се чувствува разлика, да се направи разлика.Со рака сапуни, санација брише, туш гел, маски за коса и повеќе, ние прават смислено направена, природно добиени за нега на кожата, телото care & нега на коса производи.Soapbox прави смислено направена, природно добиени убавина и производи за лична нега.Нашето тело мие, бања бомби, бар сапуни, рака мие, шампон и балсам сетови, маски за коса, лосиони, и повеќе се направени со негување, природни состојки како argan масло, кокосово масло, шеј путер и маслото од јојоба плус ботанички екстракти.Сите наши производи се вегетаријанци и без суровост и формулирани, без parabens.Soapbox партнери со заедницата nonprofits да донираат барови на сапун, и на оние во потреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Arimino Sherpa Дизајн Supplicant Третман D-3 250g
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Arimino Sherpa Дизајн Supplicant Третман D-3 250g

Земја на потекло : Јапонија.Содржина : 250g.Производ вовед Опис на Производот "Arimino Sherpa дизајн supplicant третма

DEN 1147.68
Biosilk Свила Терапија Клима Уред, 2.26 Унца
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Biosilk Свила Терапија Клима Уред, 2.26 Унца

Свила протеини се создаде неверојатен сјај.УВ филтри за заштита на косата.Остава косата здрава и управу

DEN 119.76
ShiKai Секојдневниот Клима Уред, 12-Унци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ShiKai Секојдневниот Клима Уред, 12-Унци

Се Продаваат Поединечно.Најдобар квалитет на производот.Се Продаваат Поединечно.Овој Производ Е Дизај

DEN 744.00