• Неодамнешно
12 Компјутери Кристал Шарени Коса Клипови Жените Мали Коса Ноктот Вилица Клипови Стеги Коса Додатоци

12 Компјутери Кристал Шарени Коса Клипови Жените Мали Коса Ноктот Вилица Клипови Стеги Коса Додатоци

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Широк спектар на употреба : на косата клипови се погодни за многу , можете да ги носи во вашиот секојдневен живот да одговараат на вашите тимови или за обединување на некој роденден или свадба страни.Сладок подарок : давање на подарок е heartwarming навика, тоа е соодветно да се изберат barrettes како мала, но слатка подароци со искрено срце за вашата мајка, сопруга или сестрите.Симпатична дизајн : дизајнот на облик е и живописни, што може да додадете повеќе бои за вашата фризура, помагајќи ти да се создаде жив и позитивни замисли.Затоплување совети : ве молиме, чувајте ги на суво и не се стави во вода за одржување на светли бои; држи го тоа од мали деца под 3 години, избегнување дека нивните прсти ќе бидат повредени од страна на клипови.Сигурен во квалитетот : на на овие коса клипови се направени од акрил, кои се лесни, издржлив и не е лесно да бидат оштетени.Потекло : ¢ CN(Потекло)е Применливо Сцена : ¢ Casual Material : ¢ Acrylic Type : ¢ Коса Claws Gender : ¢ Girls Style : ¢ Fashion Feature : ¢ Decorate Применливи Сезона : ¢ Четири Seasons Pattern Тип : ¢ Animal Department Име : ¢ Adult Item Тип : ¢ Headwear.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Houchu Прекрасна Слатка Правоаголник Сјајна Дијаманти Кристал Целосна Кристал Тенка Barrette Коса Додатоци Корејски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Houchu Прекрасна Слатка Правоаголник Сјајна Дијаманти Кристал Целосна Кристал Тенка Barrette Коса Додатоци Корејски

Предмет тип : Коса клип.Материјал : Алуминиум.Стил : Моден стил.Пол : Женски.Боја : сребрена, црна.Предмет т

DEN 357.36