• Неодамнешно
Houchu Прекрасна Слатка Правоаголник Сјајна Дијаманти Кристал Целосна Кристал Тенка Barrette Коса Додатоци Корејски Стил Шноли Жените Косата Клипови(Сребро)

Houchu Прекрасна Слатка Правоаголник Сјајна Дијаманти Кристал Целосна Кристал Тенка Barrette Коса Додатоци Корејски

Buyers rating:
DEN 357.36

Количина на стоки

Предмет тип : Коса клип.Материјал : Алуминиум.Стил : Моден стил.Пол : Женски.Боја : сребрена, црна.Предмет тип : Коса clip Style : Мода style Package вклучуваат : 1 Компјутер од Косата clip Size : околу 1,5*9 cm Material : Alloy Gender : Female Color : сребро, black Note : Поради различни прилагодувања на екранот, на вистински производ, може да имаат малку боја грешка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

240pcs Транспарентен Коса Монистра за Коса, Плетенка Монистра, Голема Дупка Монистра Брада Монистра за Украсување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

240pcs Транспарентен Коса Монистра за Коса, Плетенка Монистра, Голема Дупка Монистра Брада Монистра за Украсување

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : пакетот вклучува 240pcs Транспарентен Брада Монистра, и надворешно пакување за складир

DEN 350.16