• Неодамнешно
2 парчиња Окото Коса, Лак за Коса Клип Панк Лак Barrettes Коса Додатоци за Девојки Подарок (Црна)

2 парчиња Окото Коса, Лак за Коса Клип Панк Лак Barrettes Коса Додатоци за Девојки Подарок (Црна)

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Повод : Партија Секојдневниот Живот.Материјал : Полиестер, Пластични.Големина : за 7.5 cm.Спецификација : Материјал : Полиестер, Plastic Occasion : Партија Секојдневно Life Size : за 7.5 cm Color : black Package : 2 парчиња* Лак за Коса Clips About Боја Разлика : Разни на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква.

Карактеристики на стоката

Material:
Polyester, Plastic
Occasion:
Party Daily Life
Size:
about 7.5cm
Color:
black
Package:
2Pcs* Bow Hair Clips :
About Color Difference:
Various of computers and monitors demonstrate the same picture slightly different.

Купувачи како што сакаат