• Неодамнешно
LCLHB 4.5-5 Полу-голема Лакови за Коса Клипови за Девојки Тинејџерите Дете Пакет на 12

LCLHB 4.5-5 Полу-голема Лакови за Коса Клипови за Девојки Тинејџерите Дете Пакет на 12

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Нашиот Бутик Наредени Коса Поклон големина : 4.5 инчен-5 инчен; Направени од Страна на квалитет Спроведен со 1.78" метал алигатор клипови, Пакет на 12 компјутери две-тон дизајни Grosgrain Лакови : Бела Поставен на голем спектар на бои за да одговара на вашата облека; Овие младата headband лакови Можат да се носат со ткаени headbands, капчиња headbands или kufi капи.Персонализирани Производи Giftbox Пакет на 12 парче две-тон шема слоевит Девојки Hairbows : White & Црвена, Црвено & Жолта, Зелена & Rose Red, Blue & Бело, Црно-Бела, Розова & Сива, Црвена Роза & Розова, Црвена Роза & Црно, Живописни Blue & Зголеми Црвени, Сини и Океанот & Аква, Портокал & Бела, Кафеава & Беж.Овие Големи Кабел Лакови за девојки монтира на 1.78" алигатор клипови.Здрав Алигатор клипови се без заби кои не боли вашата коса и е полесно да слајд во косата без да бидат фатени и залепи.Нашите Девојки Големи Лакови се рачно изработени од квалитетни Grosgrain лента, погоден за 6 месеци-12 години младата, девојки, бебе девојки, малку девојки, години, Тинејџерите, Деца, итн.Зошто да го одберете нас? *LCLHB е професионална коса додатоци фабрика со повеќе од 10 години искуство. *LCLHB сите коса додатоци се добри изработка и висок квалитет. *LCLHB нуди разновидност на персоналните модели рачно изработени лакови за коса клипови. *LCLHB е целта е да се направи вашите девојки повеќе симпатична и шармантна и нека секој паметен принцеза среќно секој ден. *LCLHB високо го цениме сите клиенти мислења за да се подобри производи и услуги.Ако сте незадоволни, pls дојде до LCLHB Услуги на Клиентите слободно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CLIP - ВО 100 ПРОЦЕНТИ КОСА (БОИ 1B) 18 ИНЧИ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CLIP - ВО 100 ПРОЦЕНТИ КОСА (БОИ 1B) 18 ИНЧИ

ЧОВЕЧКА КОСА КЛИП ДОДАТОЦИ, КОСА ЕКСТЕНЗИИ.ЧОВЕКОВИТЕ КЛИП ВО СВИЛЕНКАСТА КОСА, 100 G, 5 ПАРЧИЊА ВО EAHC ПАКЕ

DEN 1320.00
Птици Гнездо Коса Клипови Коса Ноктот Стеги Пунџа Одлуки,Гроздобер Геометриски Стигнале Коса Циклуси се Прошири
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Птици Гнездо Коса Клипови Коса Ноктот Стеги Пунџа Одлуки,Гроздобер Геометриски Стигнале Коса Циклуси се Прошири

Конска опашка Фиксација : косата ноктот се користи за да се поправи косата пунџа или конска опашка.Девој

DEN 179.76