• Неодамнешно
40pcs Жени, Девојки Симпатична Шарени Форма Шноли Слатка Коса Клипови Barrettes Клип Модни Додатоци за Коса

40pcs Жени, Девојки Симпатична Шарени Форма Шноли Слатка Коса Клипови Barrettes Клип Модни Додатоци за Коса

Buyers rating:
DEN 192.72

Количина на стоки

Совршен за лице за перење, make up, или туш дома, кујна, купатило, или дом.Одговара за долго, кадрави, рамо или половината должина густа коса.Тие се доволно големи за да се справат со количеството на косата, додека во исто време тоа не се лизга надвор.Материјалот е густа, но сепак светлина, па тоа не се повлече на вашата коса или да наштети на вашиот скалп.Постигнува доброто и слатка темперамент, направи да се charmer и елегантен.Детали за производот : Материјал : Polyester Size : Како picture Occasion : дневна,одмор,подарок,фестивал,party Warm Совет : дозволете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

240pcs Транспарентен Коса Монистра за Коса, Плетенка Монистра, Голема Дупка Монистра Брада Монистра за Украсување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

240pcs Транспарентен Коса Монистра за Коса, Плетенка Монистра, Голема Дупка Монистра Брада Монистра за Украсување

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : пакетот вклучува 240pcs Транспарентен Брада Монистра, и надворешно пакување за складир

DEN 350.16
XIALITR Коса Канџи Косата Клипови за Жените Модерен Бисер Геометриски Коса Pin Домот Исклучителна Светлина Луксузен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XIALITR Коса Канџи Косата Клипови за Жените Модерен Бисер Геометриски Коса Pin Домот Исклучителна Светлина Луксузен

Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,

DEN 441.60