• Неодамнешно
Губење на Ноктот Клипови Стил Банана Коса Вилица Медиум Ајкула Коса Клипови водоотпорен Лесни Пеперутка Модни Додатоци за Жени, Девојки, Пакување од 2 со Подарок Ку

Губење на Ноктот Клипови Стил Банана Коса Вилица Медиум Ајкула Коса Клипови водоотпорен Лесни Пеперутка Модни

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

STYLISHt исчезнат по долгорочна употреба.Вие само може да се место каде што го сакате, дури и на мијалникот.Површината боја ќе се промени со светла.Помага да се постигне доброто и слатка темперамент.За заштита на вашата коса и скалп без гребнатини.Сакајте се чувствуваат непријатно, дури и ако се носи за целиот ден.Бидете Сигурни дека Тоа ќе дојде со малку подарок Кутија.Погодна за многу прилики како миење на лицето, наутро убавина рутина, make up, готвење, шопинг, работа, забава и сл.Бидете сигурни дека таа s средна големина Губење на Ноктот.Производот димензија е за 4.2*1.2*1.6. Двајца во Еден Пакет.In Стил Dark&Светлина Tortoiseshell (помага да се создаде благородни&домот косата изгледа со овој сет) Girly Розова&Бел (им помага да се создаде симпатична&живописни косата изгледа со овој сет).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Птици Гнездо Коса Клипови Коса Ноктот Стеги Пунџа Одлуки,Гроздобер Геометриски Стигнале Коса Циклуси се Прошири
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Птици Гнездо Коса Клипови Коса Ноктот Стеги Пунџа Одлуки,Гроздобер Геометриски Стигнале Коса Циклуси се Прошири

Конска опашка Фиксација : косата ноктот се користи за да се поправи косата пунџа или конска опашка.Девој

DEN 179.76