• Неодамнешно
Птици Гнездо Коса Клипови Коса Ноктот Стеги Пунџа Одлуки,Гроздобер Геометриски Стигнале Коса Циклуси се Прошири конска опашка Носителот,Жени, Девојки Стилски Кос?

Птици Гнездо Коса Клипови Коса Ноктот Стеги Пунџа Одлуки,Гроздобер Геометриски Стигнале Коса Циклуси се Прошири

Buyers rating:
DEN 179.76

Количина на стоки

Конска опашка Фиксација : косата ноктот се користи за да се поправи косата пунџа или конска опашка.Девојки и жени од сите возрасти можат да го користат овој косата клип.Поле На Примена : Стигнале конска опашка клип е погодна за сите стилови на косата и текстури, совршен за секој да го користи во текот на целиот ден.Силна Задржете : Постојат заби на двете страни од внатрешната страна, не е лесно да се лизга, лесен за употреба, и погоден за секое место.Елегантен Изглед : Изгледа модерен и деликатна, убава и практична, се применливи за различни повод, како што се датира, собирање, итн.Одличен Материјал : Усвојува високо квалитетни пластични материјал, безбедно и еко пријателски, цврста и стабилна отпорни на абење и стабилен, траен.Спецификација : Предмет Тип : Птица Гнездо Коса Клип Материјал : Пластични, Смола Пакет Листа : 1 x конска опашка Држачот.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Bird Nest Hair Clip
Material:
Plastic, Resin
Package List:
1 x Ponytail Holder :

Купувачи како што сакаат

CLIP - ВО 100 ПРОЦЕНТИ КОСА (БОИ 1B) 18 ИНЧИ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CLIP - ВО 100 ПРОЦЕНТИ КОСА (БОИ 1B) 18 ИНЧИ

ЧОВЕЧКА КОСА КЛИП ДОДАТОЦИ, КОСА ЕКСТЕНЗИИ.ЧОВЕКОВИТЕ КЛИП ВО СВИЛЕНКАСТА КОСА, 100 G, 5 ПАРЧИЊА ВО EAHC ПАКЕ

DEN 1320.00