• Неодамнешно
JW Winco Челик 12L14 Прислушувани Knob, Knurled, Навој Преку Дупка, 1/2-13 Тема Големина x 1-1/2 Нишка Длабочина, 2-1/2 Глава Дијаметар (Пакување од 1)

JW Winco Челик 12L14 Прислушувани Knob, Knurled, Навој Преку Дупка, 1/2-13 Тема Големина x 1-1/2 Нишка Длабочина,

Buyers rating:
DEN 348.72

Количина на стоки

Прислушувани knob со knurled главата стил.Изработени од тврда бар.Црна оксид заврши.Направени од 12 L14 челик.Ro HS согласност.JW Winco е Knob со knurled главата стил.Овие копчиња се користат за апликации кои бараат поголема трајност од пластика или алуминиум, но сепак појавата е од суштинско значење, knurled главата за оние кои не се лизга на зафат, изработени од тврда бар, црна оксид заврши, Направени од 12 L14 челик, 1/2"-13 тема големина, Ro HS согласност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HD 50-2-6 Knob Мазна .125 Вратило Сјај Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HD 50-2-6 Knob Мазна .125 Вратило Сјај Црна

Серија : HD.Вратило Големина : 0.125".Knob Дијаметар : 0.50" Height : 1.00".Серија : HD Стил : Цилиндрични, Wedged Тип : Мазна Вр

DEN 799.20