• Неодамнешно
JW Winco Најлон Пластични Шупливи Нут со Прислушувани Низ Челик Insert, Knurled, Навој Дупка, 8-32 Тема Големина x 11/32 Нишка Длабочина, 3/4 Глава Дијаметар (Пакување од 1)

JW Winco Најлон Пластични Шупливи Нут со Прислушувани Низ Челик Insert, Knurled, Навој Дупка, 8-32 Тема Големина

Buyers rating:
DEN 586.32

Количина на стоки

Шупливи knurled нут со прислушувани преку вметнување.Мазна, сјајна завршница.Изработен од црна пластика, најлон. 3/4" Глава дијаметар.Ro HS согласност.JW Winco е Шупливи knurled нут со прислушувани низ челик insert (внеси).На стегање апликации, делумно излегува челик вметнете го спречува chipping на пластика.Максимална отпорност на топлина од најлон пластични : 110 степен C (230 степен F).Knob тело : црна најлон пластика со мазна, сјајна завршница.Прислушувани преку вметнете : Цинк позлатен 12 L14 челични, леани-во.Ro HS Согласност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат