• Неодамнешно
JW Winco од не ' Рѓосувачки Челик 304 Завртка, Knurled, Навој Студ, M6 x 1.0 Тема Големина x 20mm Thread Length, 24mm Глава Дијаметар (Пакување од 1)

JW Winco од не ' Рѓосувачки Челик 304 Завртка, Knurled, Навој Студ, M6 x 1.0 Тема Големина x 20mm Thread Length,

Buyers rating:
DEN 2330.40

Количина на стоки

Knurled завртки со навој студ.Шут-blast мат финиш.Изработени од нерѓосувачки челик. 24mm Глава дијаметар.Ro HS согласност.JW Winco е Knurled завртки со навој студ.На knurling дизајн и недостаток на долната страна бразди на GN 535 knurled завртки ги прави соодветни за хигиенски апликации.Knob тело и навој студ на : нерѓосувачки челик, Европскиот Стандард Број 1.4301 (American Standard Серија 304), шут-blast мат финиш (МТ тип).Ro HS Согласност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат