• Неодамнешно
Yosoo Крстот Бод за Полнење, Целосна Вежба Везови Дополнителен Комплет DIY Дијамант Сликарство Како Дневна Соба и Спална соба Декорација за Возрасни и Деца Почетник Ст

Yosoo Крстот Бод за Полнење, Целосна Вежба Везови Дополнителен Комплет DIY Дијамант Сликарство Како Дневна Соба

Buyers rating:
DEN 227.76

Количина на стоки

【DIY Дијамант Сликарство】Ова е diy дијамант сликарство, не се заврши сликата, треба заврши со себе.Убава крстот бод сликарство украсени со смола камења. 【Таписерии Изработка】Уникатен сјај, сјајна светлина, моментално е најпопуларниот DIY сликарство. 【За Домашна Декорација】Совршен за да ги красат вашата дневна соба или во спалната соба за да одговара на различни декорација стил. 【Лесно да се Работи】Уникатна убавина и моден дизајн, лесно да се работи за почетници. 【Гаранција】Ние искрена продавачот ветување за да се обезбеди 100% наплата или да го замени услуга за вас, било какви прашања во врска со производот, добредојдовте да контактирате со нас во секое време.Спецификација : Материјал : Смола Објект Боја : Како На Слики Прикажани Изборен Стил : 01#, 02#, 03#, 04# Објектот Големина : Прибл. 33 * 27 cm / 12.9 * 10.6 инчен Пакет се Вклучуваат : 1 x Сликарство Крпа 1 х Сет на Додатоци (Дијамант, Средство).

Карактеристики на стоката

Material:
Resin
Item Color:
As Pictures Shown
Optional Style:
01#, 02#, 03#, 04#
Item Size:
Approx. 33 * 27 cm / 12.9 * 10.6 inch
Package Include:
1 x Painting Cloth :
1 x Set of Accessories (Diamond, Tool) :

Купувачи како што сакаат

HUWOO Безжична Врата за Почетен Бизнис Продавница за Статистика,Батерија Управувана Вратата Бел Свири со 1 Преносни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HUWOO Безжична Врата за Почетен Бизнис Продавница за Статистика,Батерија Управувана Вратата Бел Свири со 1 Преносни

【Безжична Врата Батеријата Напојува】приемникот се напојува со 3*AAA батерии (вклучени), не окупираат моќ

DEN 527.76
Боја со Броеви за Возрасни DIY Маслото за Полнење за Деца Почетник Коњ Претходно Печатени Платно Подароци Семејство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Боја со Броеви за Возрасни DIY Маслото за Полнење за Деца Почетник Коњ Претходно Печатени Платно Подароци Семејство

❥Заврши Големина:16x20 инчен(40x50cm Рамка) ❥КАКО ДА го НАПРАВИТЕ : Изберете број на платно и натпреварот

DEN 687.84