• Неодамнешно
FRNNFDS Дијамант Сликарство Дигитални Комплет 12X16 Инчен, Крстот Бод Целосна Дијамант Кристал Кристал Везови Слика Уметнички Занает Дома Декорација Ѕид Оркестарот (B3940

FRNNFDS Дијамант Сликарство Дигитални Комплет 12X16 Инчен, Крстот Бод Целосна Дијамант Кристал Кристал Везови

Buyers rating:
DEN 311.28

Количина на стоки

Постојат 17 плоштадот делови на дијамант површина, кој изгледа сјајна и никогаш нема да згаснат. Дијамантите не се за јадење, ве молиме не дозволувајте деца да си играат, па како да се избегнат несреќи како што се случајно голтање.Повеќе жив отколку смола дијаманти и круг дијамант монистра.Еколошкиот топла топи лепило има силна вискозност и не е лесно да падне.белешки : 1. Отвори кутијата и да ја провери специјални алатки за дијамантски жица цртање. Едноставно висат на ѕидот, тоа ќе го направи вашата соба и вашиот свет поубаво. Дијамант сликарство, исто така може да се користи како притисок олеснување алатка.Се доживее она што тоа е како да се биде сликар. Дијамант сликарство пакет исто така, може да биде дадена како подарок за роднини и пријатели, користење на дијаманти да ги изразат благослови да роднини или пријатели. Производот не содржи рамка.Процесот на производство е едноставно, тоа може да трае помалку време да се заврши, и тоа е лесно да се реализира класичните дела на уметноста.Круг дијамант сликарство прави дијамант сликарство процесот полесно.На 5 D дијамант сликарство во собата може да се намали стресот, се доживее чувство на остварување, подобрување на самодовербата, се посветам на издржливост, итн.Ние сме среќни да ги реши сите проблеми за вас.Комплетирање do-it-yourself дијамант цртање е процес на постојано прилагодување себе и споделување на среќни моменти со семејството или пријателите.Кога ќе се фокусира на изработка на дијаманти, срцето постепено ќе се смири. Дијамант сликарство пакет е нов популарен производ, што е полесно и поубаво отколку крстот бод.Тоа е само навива платно.Дијамант сликарство пакет лесно може да се реализира класичните уметнички дела и да уживате во забавата на одлуки. Стап дијамант на соодветните платно според соодветните боја код.Се доживее она што тоа е како да се биде сликар.Кога завршувањето на овој дијамант сликарство со децата, тоа ќе ја подобри соработката помеѓу родителите и децата. Се применуваат соодветен износ на дијамант лепак на пенкало и лепак соодветните дијамант.Целата слика се чувствува повеќе од три-димензионални и живописни.По-продажбата на услугата : Доколку дијамант сликарство сте примиле нема дијаманти или има било какви прашања во врска со производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со дијаманти за слободни, овозможувајќи ви да заврши со убави слики. Проверете боја на дијаманти и организира нив во редот на кодирање.Ве молиме рамка ги со очила во рамки или дрвени рамки и висат нив дома како декорација. 5 D дијаманти користиме високо-транспарентно печатени платно, не-токсични, водоотпорен, еколошки, не е лесно да се свитка, и никогаш да не исчезнат, со што на вашата соба, повеќе живописни и блескави.Најпопуларните DIY декорација, полесно и поубаво отколку крстот бод, шарени и три-димензионални. Кога ќе завршите, притиснете на дијаманти со тешка книга или рака за да се осигура нејзината сила.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Магнетни Трепките, Магнетни Трепките Комплет Магнетни Eyeliner 3D и 5D различни Должини&Густината Магнетни Трепките
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Магнетни Трепките, Магнетни Трепките Комплет Магнетни Eyeliner 3D и 5D различни Должини&Густината Магнетни Трепките

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Ставање на нашиот Магнетни Трепките со Eyeliner комплет е така лесно.Тресењето на течни

DEN 455.76
Боја со Броеви за Возрасни DIY Маслото за Полнење за Деца Почетник Коњ Претходно Печатени Платно Подароци Семејство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Боја со Броеви за Возрасни DIY Маслото за Полнење за Деца Почетник Коњ Претходно Печатени Платно Подароци Семејство

❥Заврши Големина:16x20 инчен(40x50cm Рамка) ❥КАКО ДА го НАПРАВИТЕ : Изберете број на платно и натпреварот

DEN 687.84