• Неодамнешно
Бохемија Мода Дама Покаже HP Дизајн на Печатени Needlepoint Платно B0015 (14CT Моно Делукс,20 X 24)

Бохемија Мода Дама Покаже HP Дизајн на Печатени Needlepoint Платно B0015 (14CT Моно Делукс,20 X 24)

Buyers rating:
DEN 261.60

Количина на стоки

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Модел, Светли Бои, Живописни Дизајн.Палета На Бои За Граница За Референца, Нема Боја Кодови / Броеви.Опис : : Оваа е Убава ПОЛНА БОЈА печатени Needlepoint Платно, Професионално Страна се Насликани Дизајн, потоа Испечатени На Needlepoint Платно во согласност со оригинален дизајн.Големина Во Опција Е За Дизајн / Големина На Слика, Платно Големина Обично Околу 5 Инчи Пошироката & Подолго Отколку Од Дизајнот / Големина На Слика.Јас.Платно Само, Без Волна Или Конец Предиво II.На Палетата на Бои Е на Граница на Платно За Референца.III.Платно ќе биде испорачуван виткање и спакуван со внатрешен & надворешниот кеси со нега за да се спречи од оштетување.Платно Тип : I. 10 CT Пенелопе Платно II. 14 CT МОНО Платно III. 18 CT Моно Платно ве Молиме Погледнете во Опции Во Листата Обично 10cm (Околу 5 Инчи) поширок и подолг од дизајн големина Детали : Платно Type Sample Picture Feature 10 CT Увезени Бела Пенелопе Платно : Двоен Конец, тоа може да се формира 10 CT бруто-точка или 20 CT petit точка бода, направени во ЕУ 14 CT/18 CT Бела Моно Делукс Платно : Една Мрежа, со висок квалитет, направени во ЕУ .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

jsmhh Компатибилен со Peugeot ги Собереш Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

jsmhh Компатибилен со Peugeot ги Собереш Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен

Материјал : автомобил покритие е направен од висококвалитет на оксфорд ткаенина, кои се издржливи и тра�

DEN 1732.80
jsmhh Компатибилен со Peugeot ги Собереш Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

jsmhh Компатибилен со Peugeot ги Собереш Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен

Материјал : автомобил покритие е направен од висококвалитет на оксфорд ткаенина, кои се издржливи и тра�

DEN 5276.16
jsmhh Компатибилен со Peugeot ги Собереш Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

jsmhh Компатибилен со Peugeot ги Собереш Автомобил Покритие, Четири годишни времиња Универзална Целосно Водоотпорен

Материјал : автомобил покритие е направен од висококвалитет на оксфорд ткаенина, кои се издржливи и тра�

DEN 5276.16
IFUNDOM Мобилен Телефон Стојат Алуминиум Легура Телефон Таблета Назад Лепило Виткање Заградата Рек Телефон Клупа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

IFUNDOM Мобилен Телефон Стојат Алуминиум Легура Телефон Таблета Назад Лепило Виткање Заградата Рек Телефон Клупа

Стабилна и Анти scratch:The застане е направен од висок квалитет на алуминиум легура со убава завршница.Н�

DEN 2232.00