• Неодамнешно
Бебе Девојка Комбинезони Бел-Дното Jumpsuit Romper Широк Нога Долги Панталони Новородено Дете Облека за Девојки

Бебе Девојка Комбинезони Бел-Дното Jumpsuit Romper Широк Нога Долги Панталони Новородено Дете Облека за Девојки

Buyers rating:
DEN 191.52

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.contton смеса. ✿МОДНИ КАРАКТЕРИСТИКИ И СТИЛ : 4 копчиња надолу, екипажот вратот, без ракави, долга одблесокот нозе. ✿УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ : Изработени од памук руно ткаенина, лесни, меки, топло, мазна, дише и абсорбента. ✿ГОЛЕМА ПОДАРОЦИ ЗА ДЕВОЈКИ : Идеален за бебе секојдневно носење, birthday (роденден), фотографија, playwear, Божиќ, фестивали, забава и активности на отворено. ✿УБАВИ И СЛАТКИ : Вашите деца ќе добиете многу комплименти со овој одблесокот нога romper, најдобри тимови за деца млади девојки. ✿ОДГОВАРА ЗА БЕБЕ БЕБЕ : 0-6 месеци,6-12 месеци,12-18 месеци,18-24 месеци,2-3 T,3-4 T девојка облека,деца romper,бебе jumpsuit,новородените облека,бебе девојка photoshoot облека,доаѓа дома облека за бебе девојка.Уникатен дизајн, висок квалитет!Со 10 години во модната индустрија, ZAXARRA го прави врвен линија на облека за деца, мажи и жени.Стил : Бебе Девојки Облека Карактеристики : Копчиња, се Повлече на, класичен стил Шема : ленти/розова/зелена/brown/сива КАКО ДА ја ИЗБЕРЕТЕ ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА ?Возраст(0-6 М)Запис 70Градите(20.8")-Должина(16.9") Возраст(6-12М)Запис 80Градите(22.0")-Должина(20.8) Возраст(12-18 МИЛИОНИ)-Запис 90Градите(23.2")-Должина(22.0") Возраст(18-24 M)-Ознака 100-Градите(24.4")-Должина(23.2") Возраст(2-3 T)Ознака 110-Градите(Беа 25,5")-Должина(24.1") Возраст(3-4 T)Ознака 120-Градите(25.9")-Должина(Беа 25,5") Има 2-3% разлика според упатство за мерење.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.ШТО ЌЕ СЕ ДОБИЕ ОД ПАКЕТ? 1 x Бебе Девојка Комбинезони КАКО ДА се МИЈАТ МОЕТО БЕБЕ ДЕТСКА ОБЛЕКА, Облека, Грижа : Рака мие или машина за миење одделно, и висат сува, не кајгана.КОГА ЌЕ МОЖАМ ДА ДОБИЈАМ МОЈОТ ОБЈЕКТ?Испратени од САД страна , вие ќе го добиете во 1-2 дена.Предаден од кина од страна на USPS, вие ќе го добиете во 8-15 дена.Предаден од кина од ЕКСПРЕС, вие ќе го добиете во 5-7 дена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Левиевите бебе-момчиња Тексас Shortall
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Левиевите бебе-момчиња Тексас Shortall

79% Памук, 20% Полиестер, 1% Elastane.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Мек и еластичен тексас напра

DEN 280.80