• Неодамнешно
Homyl Нерѓосувачки Челик Јарболот Носителот База Издржливост Универзална Погоден за

Homyl Нерѓосувачки Челик Јарболот Носителот База Издржливост Универзална Погоден за

Buyers rating:
DEN 2328.00

Количина на стоки

* Направена од убави долготрајни полиран не ' рѓосувачки челик, парична казна изработка. * Специјален дизајн со агол, разумни структура, prefect за вашиот морски модификација. * Парична казна изработка, ефикасна замена за брод делови. * Здрав и водоотпорен, не е лесно да стареење и абразија отпорни, за да се обезбеди максимална сила и издржливост за долготрајна употреба. * Лесна контрола & брзо ослободување, без алатка е потребно да се инсталира & отстрани.Опис : - Направени од убава долготрајни полиран не ' рѓосувачки челик, парична казна изработка. - Sturdyand водоотпорен, не е лесно да стареење и отпорни на абразија, да ensuremaximum сила и издржливост за долготрајна употреба. - Специјален дизајн со агол, разумни структура, prefect за вашиот морски модификација. - Лесно контрола & брзо ослободување, без алатка е потребно да се инсталира & отстрани. - Парична казна изработка, ефикасна замена за брод делови.Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Дупка со Дијаметар : 22mm/8.66 инчен - Површина Големина(Dxšxv) : Прибл. 60x40x55mm/2.36x1.57x2.17inch - Планината Тип : Surface Mount - Боја : Сребро Пакетот Вклучува : 1 Парче Јарболот Носителот Base Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Компресија Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Компресија Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 604.80
Хардвер Пролет Притисок Пролет Компресија Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Компресија Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 657.12
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 601.44
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pc Извори Челик Продолжување Извори за Брануваа Извори (Големина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pc Извори Челик Продолжување Извори за Брануваа Извори (Големина

Материјал : извори челик,DIY Материјали : Металугрија.Стил : продолжување извори.Должина : 150mm.Жица со дија

DEN 1046.64
Играчка Машини Замена Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет Челик Жица со Дијаметар
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет Челик Жица со Дијаметар

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 580.56
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pcs-Повеќе спецификации Y Тип Пролет Црна Манган Челик Притисок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pcs-Повеќе спецификации Y Тип Пролет Црна Манган Челик Притисок

Спецификација : Жица со дијаметар *Надворешниот дијаметар* Должина.Жица со дијаметар : 1.5 / 5мм.Должина : 110

DEN 1046.64
Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 594.24
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 637.68
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 5pcs-Повеќе спецификации Компресирани Пролет Притисок Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 5pcs-Повеќе спецификации Компресирани Пролет Притисок Пролет

Производ Материјали:65 Mn.Површински Третман:Се Лекува.Големина : Линија дијаметар(3.5 mm), Надворешен диј

DEN 1054.32
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 642.72