• Неодамнешно
Меѓународни Ладно Storag 02826 К-58C Внесени Latch

Меѓународни Ладно Storag 02826 К-58C Внесени Latch

Buyers rating:
DEN 3795.12

Количина на стоки

Вистински ОЕМ замена дел.Меѓународни Ладно Складирање овозможува ладно складирање решенија за комерцијални прехранбената индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Меѓународни Ладно Складирање 02826 К-58 C Внесени Latch.Вистински ОЕМ замена дел.Меѓународни Ладно Складирање овозможува ладно складирање решенија за комерцијални прехранбената индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 599.52
Играчка Машини Замена Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет Челик Жица со Дијаметар
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет Челик Жица со Дијаметар

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 580.56
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pcs-Повеќе спецификации Y Тип Пролет Црна Манган Челик Притисок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pcs-Повеќе спецификации Y Тип Пролет Црна Манган Челик Притисок

Спецификација : Жица со дијаметар *Надворешниот дијаметар* Должина.Жица со дијаметар : 1.5 / 5мм.Должина : 110

DEN 1046.64
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 648.00
Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 594.24
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 2 парчиња-Повеќе спецификации Метал Компресија Серпентина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 2 парчиња-Повеќе спецификации Метал Компресија Серпентина

Жица со Дијаметар : 1.2 mm.Материјал Тип : Пролет Челик.Жица со дијаметар : 1.5 mm.Од дијаметар : 1424mm.Бесплатни Д

DEN 1054.32
Играчка Машини Замена Пролет Компресија Пролет Компресија Пролет Механички Ослободување Пролет се Врати Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Компресија Пролет Компресија Пролет Механички Ослободување Пролет се Врати Пролет

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 642.72
Хардвер Пролет Притисок Пролет Компресија Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Компресија Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 657.12
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pc Извори Челик Продолжување Извори за Брануваа Извори (Големина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pc Извори Челик Продолжување Извори за Брануваа Извори (Големина

Материјал : извори челик,DIY Материјали : Металугрија.Стил : продолжување извори.Должина : 150mm.Жица со дија

DEN 1046.64