• Неодамнешно
Elesa 421577 Лост Latch со Reprogrammable Заклучување, Цинк Позлатен Челична Конструкција, Месинг Орев, 1.48 Должина, 1.835 Висина, 0.87 Дијаметар, 180° Ротација

Elesa 421577 Лост Latch со Reprogrammable Заклучување, Цинк Позлатен Челична Конструкција, Месинг Орев, 1.48

Buyers rating:
DEN 1772.64

Количина на стоки

Заклучување со спротивставени ножеви и двојно песна копче со внатрешна профил, не се обезбедени. 9.791 различни комбинации.Chrome е оближена со цинк легура stator и роторот со вежба-доказ појачани челик и нерѓосувачки челик предната плоча.Внатрешни заби прстени за stator во поцинкувана челична, за завртка во челик.Поцинкувана челична затворање на рачката, дебелина од 2,5 mm. 180° ротација, со копче за отстранлив во две позиции.Reprogrammable заклучување брави CS-RPR се доставени не-програмирани со роторот поставен во линија со индекс означени на stator пред површината.Заклучување со спротивставени ножеви и двојно песна копче со внатрешна профил, не се обезбедени. 9.791 различни комбинации.Chrome е оближена со цинк легура stator и роторот со вежба-доказ појачани челик и нерѓосувачки челик предната плоча.Внатрешни заби прстени за stator во поцинкувана челична, за завртка во челик.Поцинкувана челична затворање на рачката, дебелина од 2,5 mm. 180° ротација, со копче за отстранлив во две позиции.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 589.20
Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Компресија Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Компресија Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 604.80
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 5pcs-Повеќе спецификации Компресирани Пролет Притисок Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 5pcs-Повеќе спецификации Компресирани Пролет Притисок Пролет

Производ Материјали:65 Mn.Површински Третман:Се Лекува.Големина : Линија дијаметар(3.5 mm), Надворешен диј

DEN 1054.32
Играчка Машини Замена Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет Челик Жица со Дијаметар
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет Челик Жица со Дијаметар

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 580.56
Хардвер Пролет Притисок Пролет Компресија Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Компресија Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 657.12
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 648.00
Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 599.52
Играчка Машини Замена Пролет Компресија Пролет Компресија Пролет Механички Ослободување Пролет се Врати Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Компресија Пролет Компресија Пролет Механички Ослободување Пролет се Врати Пролет

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 642.72
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 642.72