• Неодамнешно
Homyl 10pcs 3 X 1.5 Морски 316 од не ' Рѓосувачки Челик за Врвка за Зглоб Вратата Зглоб Брод Отворот

Homyl 10pcs 3 X 1.5 Морски 316 од не ' Рѓосувачки Челик за Врвка за Зглоб Вратата Зглоб Брод Отворот

Buyers rating:
DEN 429.60

Количина на стоки

* 66x29mm Димензии : Должина : 6.6 cm/2.6 инчен; Width : 2.9 cm/ 1.1 инчен;Дебелина : 2 mm/0.08 инч. * 100x25mm Димензија : 100 x 25мм/ 3.94 x 1 инч (L x W);Дебелина : 4mm/ 0.16 инчен; Дупка со дијаметар : 5mm/ 0.2 инчи. * 102x38mm Димензии : 102 х 38 х 4 mm / 4 x 1.5 x 0.16 инчен; Завртка дупка со дијаметар : Прибл. 5 mm / 0.2 инчи. * 57x38mm Димензии : Должина : 5.7 cm/ 2.24 инчен ; Width : 3.8 cm/ 1.5 инчен; Завртка дупка со дијаметар : 5 mm/ 0.2 инчи. * 76x38mm Димензии : Должина : 7,6 cm/ 3 инчи; Width : 3.8 cm/ 1.5 инчен; Завртка дупка со дијаметар : 5 mm/ 0.2 инчи.Опис : - 76x38mm Димензии : Должина : 7,6 cm/ 3 инчи; Width : 3.8 cm/ 1.5 инчен; Завртка дупка со дијаметар : 5 mm/ 0.2 инчи - 57x38mm Димензии : Должина : 5.7 cm/ 2.24 инчен ; Width : 3.8 cm/ 1.5 инчен; Завртка дупка со дијаметар : 5 mm/ 0.2 инчи - 100x25mm Димензија : 100 x 25мм/ 3.94 x 1 инч (L x W);Дебелина : 4mm/ 0.16 инчен; Дупка со дијаметар : 5mm/ 0.2 инчи - 102x38mm Димензија : 102 x 38 x 4 mm / 4 x 1.5 x 0.16 инчен; Завртка дупка со дијаметар : Прибл. 5 mm / 0.2 инчи - 66x29mm Димензии : Должина : 6.6 cm/2.6 инчен; Width : 2.9 cm/ 1.1 инчен;Дебелина : 2 mm/0.08 inch Specification : - Материјали : 316 од не ' Рѓосувачки Челик - Издржливи и отпорни на корозија-resistant Package Вклучува : 10 Парчиња Брод Hinges Note : Ние се нудат различни големини искрено да се избере.Ве молиме изберете големина сакате!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 5pcs-Повеќе спецификации Компресирани Пролет Притисок Пролет
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 5pcs-Повеќе спецификации Компресирани Пролет Притисок Пролет

Производ Материјали:65 Mn.Површински Третман:Се Лекува.Големина : Линија дијаметар(3.5 mm), Надворешен диј

DEN 1054.32
Играчка Машини Замена Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет Челик Жица со Дијаметар
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет Челик Жица со Дијаметар

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 580.56
Механичка Компресија Извори Батеријата Контактирајте Пролет/AA Батерија Пролет Контакт 12x26mm Позитивни и Негативни
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механичка Компресија Извори Батеријата Контактирајте Пролет/AA Батерија Пролет Контакт 12x26mm Позитивни и Негативни

Механичка Компресија Извори Направени од висококвалитетни материјали, издржливи и трајни 1 Направени о

DEN 2308.56
Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 599.52
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 601.44
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pcs-Повеќе спецификации Y Тип Пролет Црна Манган Челик Притисок
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pcs-Повеќе спецификации Y Тип Пролет Црна Манган Челик Притисок

Спецификација : Жица со дијаметар *Надворешниот дијаметар* Должина.Жица со дијаметар : 1.5 / 5мм.Должина : 110

DEN 1046.64
Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 594.24
Хардвер Пролет Притисок Пролет Компресија Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Компресија Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 657.12
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 637.68
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pc Извори Челик Продолжување Извори за Брануваа Извори (Големина
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pc Извори Челик Продолжување Извори за Брануваа Извори (Големина

Материјал : извори челик,DIY Материјали : Металугрија.Стил : продолжување извори.Должина : 150mm.Жица со дија

DEN 1046.64
Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 589.20
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 648.00
Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Компресија Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Компресија Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 604.80