• Неодамнешно
gazechimp Морски 316 S. S. Знамето Пол База Аглеста Флеш Планината Штекер Одговара за Брод, Јахта

gazechimp Морски 316 S. S. Знамето Пол База Аглеста Флеш Планината Штекер Одговара за Брод, Јахта

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

Направена од убави долготрајни полиран не ' рѓосувачки челик, парична казна изработка.Специјалниот дизајн со агол, разумни структура, prefect за вашиот морски модификација.Парична казна изработка, ефикасна замена за брод делови.Здрав и водоотпорен, не е лесно да стареење и абразија отпорни, за да се обезбеди максимална сила и издржливост за долготрајна употреба.Лесно контрола & брзо ослободување, без алатка е потребно да се инсталира & отстрани.Опис : - Направени од убава долготрајни полиран не ' рѓосувачки челик, парична казна изработка. - Sturdyand водоотпорен, не е лесно да стареење и отпорни на абразија, да ensuremaximum сила и издржливост за долготрајна употреба. - Специјален дизајн со агол, разумни структура, prefect за вашиот морски модификација. - Лесно контрола & брзо ослободување, без алатка е потребно да се инсталира & отстрани. - Парична казна изработка, ефикасна замена за брод делови.Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Дупка со Дијаметар : 22mm/8.66 инчен - Површина Големина(Dxšxv) : Прибл. 60x40x55mm/2.36x1.57x2.17inch - Планината Тип : Surface Mount - Боја : Сребро Пакетот Вклучува : 1 Парче Јарболот Носителот Base Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Компресија Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Компресија Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 604.80
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 642.72
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pcs-Повеќе спецификации Y Тип Пролет Црна Манган Челик Притисок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pcs-Повеќе спецификации Y Тип Пролет Црна Манган Челик Притисок

Спецификација : Жица со дијаметар *Надворешниот дијаметар* Должина.Жица со дијаметар : 1.5 / 5мм.Должина : 110

DEN 1046.64
Хардвер Пролет Притисок Пролет Компресија Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Компресија Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 657.12
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 648.00
Играчка Машини Замена Пролет Компресија Пролет Компресија Пролет Механички Ослободување Пролет се Врати Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Компресија Пролет Компресија Пролет Механички Ослободување Пролет се Врати Пролет

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 642.72
Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 594.24
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 637.68