• Неодамнешно
Homyl Нерѓосувачки Челик Безбедност Екипа Од Не ' Рѓосувачки Челик Пеперутка Затворач За Безбедност На Вртливата

Homyl Нерѓосувачки Челик Безбедност Екипа Од Не ' Рѓосувачки Челик Пеперутка Затворач За Безбедност На Вртливата

Buyers rating:
DEN 542.40

Количина на стоки

* Мала големина, но силни прицврстување сила. * Совршена за Садови, машина алатки, електрични кабинети, механичка опрема итн. * Изградена на marine304 нерѓосувачки челик обезбедување на издржливост и стабилност. * Максимална отпорност на корозија во seawater средина. * Заострување на цврсто со вртење на knob latching без катанец.Опис : - Мала големина, но силни прицврстување сила. - Максимална отпорност на корозија во seawater средина. - Цврсто стегнете со вртење на knob latching без катанец. - Изградена на marine304 нерѓосувачки челик обезбедување на издржливост и стабилност. - Совршени за Садови, машина алатки, електрични кабинети, механичка опрема итн.Спецификација : - Боја : Сребро - Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик - Должина на : Прибл. 60 mm/2.36 инчен - Ширина : Прибл. 38 mm/1.50 inch Package Вклучува : 1 Парче Нерѓосувачки Челик Hasp Вртливата Lock Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 589.20
Механичка Компресија Извори Батеријата Контактирајте Пролет/AA Батерија Пролет Контакт 12x26mm Позитивни и Негативни
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механичка Компресија Извори Батеријата Контактирајте Пролет/AA Батерија Пролет Контакт 12x26mm Позитивни и Негативни

Механичка Компресија Извори Направени од висококвалитетни материјали, издржливи и трајни 1 Направени о

DEN 2308.56
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 642.72
Хардвер Пролет Притисок Пролет Компресија Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Компресија Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 657.12
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 637.68
Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 594.24
Играчка Машини Замена Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет Челик Жица со Дијаметар
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механички Притисок Пролет Ослободување Пролет се Врати Пролет Челик Жица со Дијаметар

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 580.56
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 648.00
Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Механичка Компресија Пролет Притисок Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 601.44
Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Челик Жица со Дијаметар 1.4 mm / Надворешниот Пречник

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 599.52
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pcs-Повеќе спецификации Y Тип Пролет Црна Манган Челик Притисок
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 1pcs-Повеќе спецификации Y Тип Пролет Црна Манган Челик Притисок

Спецификација : Жица со дијаметар *Надворешниот дијаметар* Должина.Жица со дијаметар : 1.5 / 5мм.Должина : 110

DEN 1046.64
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 5pcs-Повеќе спецификации Компресирани Пролет Притисок Пролет
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 5pcs-Повеќе спецификации Компресирани Пролет Притисок Пролет

Производ Материјали:65 Mn.Површински Третман:Се Лекува.Големина : Линија дијаметар(3.5 mm), Надворешен диј

DEN 1054.32
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 2 парчиња-Повеќе спецификации Метал Компресија Серпентина
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 2 парчиња-Повеќе спецификации Метал Компресија Серпентина

Жица со Дијаметар : 1.2 mm.Материјал Тип : Пролет Челик.Жица со дијаметар : 1.5 mm.Од дијаметар : 1424mm.Бесплатни Д

DEN 1054.32
Играчка Машини Замена Пролет Компресија Пролет Компресија Пролет Механички Ослободување Пролет се Врати Пролет
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Играчка Машини Замена Пролет Компресија Пролет Компресија Пролет Механички Ослободување Пролет се Врати Пролет

Постабилна и издржливи, висока еластичност, висока затегнувачка цврстина, ' рѓа отпор, добра еластичнос

DEN 642.72
Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Компресија Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хардвер Пролет Притисок Пролет Механичка Компресија Пролет Компресија Пролет Жица со Дијаметар од 1,5 mm / Надворешниот

Висок квалитет на челик, thickest челик мерач и повеќето калеми обезбеди најбезбедно, најсилниот и повеќето

DEN 604.80