• Неодамнешно
690W Професионални Овци Shearing Clippers, Електрични Стриже Овците со 6 Брзина, Пет Фарма Материјали За Бричење Крзно Волна во Овци, Кози, Говеда, Фарми за Добиток домашно Мил

690W Професионални Овци Shearing Clippers, Електрични Стриже Овците со 6 Брзина, Пет Фарма Материјали За Бричење

Buyers rating:
DEN 3693.60

Количина на стоки

ПРОФЕСИОНАЛНИ ОВЦИ SHEARS : Нашите професионални електрични метал shears со 690 W моторни моќ и променлива 6-контрола на брзината до 2400 ВРТЕЖИ во минута со удобен контрола заштита, што го прецизност ножици погоден за секојдневна сечење.Заштеда на ВРЕМЕ : Може да се намали 5-10 овци во еден час, соодветен за семејно земјоделско стопанство или пасиште земјоделство.Пазарот на енергија, контрола структура на ножици е хуманизирано, така и на долг рок shearing на рака нема да биде fatigued.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Ова електрични овци clipper има Висок Квалитет на Оригиналниот Ножеви со нож тензија rotatable копчето за лесно и брзо споделување.Задниот дел на воздухот пристаниште има филтерот за да се спречи инхалација на нечистотии од оштетување на внатрешни мотор.ПОВЕЌЕ USE - професионална овци clipper, погоден за овци, кози, llamas, alpacas.Додека ние не препорачуваме користење на мачки и puppies од моќен мотор.И ве молиме да не ја користите на луѓето.СВЕТЛО & ПРЕНОСНИ : Оваа премија овци shears комплет вклучува нашите dual-сечилото електрични чешлање clippers со главата, clipper шрафцигер, една четка за чистење, а 5.6 м кабелот за напојување, шише масло, 2 групи на јаглерод четки, плус удобен за носење.Тип : Волна Scissor Color : Црвено + Black Cable Должина : 3.0 MSpeed : 2400 r/min Voltage : 110-220 VBlade Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Plug : ЕУ, US13-Заб Директно на Ножот : Тој е дизајниран со директно на забите, што го прави полесно да се држиме волна.Дизајнот е главно насочена кон некои неискусни почетници, така што почетници може брзо да сфати shearing вештини, лесно за ракување.Пакет Содржина : (ве Молиме изберете тип ви се допаѓа.)1 x Волна Scissor1 x Blade1 x Screwdriver1 x Чистење Brush1 x Sandpaper1 x Box Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење!2. Поради светлосни ефекти, се следи светлината, контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ви благодариме за вашето разбирање!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум

Cashel.Гума Бел Чизми.Достапни во Средни и Големи.ББ Blar.Cashel Rubber Бел Boots Available во Средните и Large BBBlar Cashel Гума Ко

DEN 498.96