• Неодамнешно
UltraCruz Коњите се Покаже полски Спреј за Коњи, 16 оз

UltraCruz Коњите се Покаже полски Спреј за Коњи, 16 оз

Buyers rating:
DEN 222.00

Количина на стоки

Лесен за користење спреј кој помага да се отстрани tangles, зајакнување на косата, и repels нечистотија, прав и дамки за да им даде на вашиот коњ што да покаже-прстен сјај.Збогатен со хидролизирани протеини од свила, moisturizers и витамини за да се темелно грб и зајакнување на косата.Се одразува светлина на брилијантен, сјајна коса.Идеален за шоу и натпревар коњи.Обезбедени како 16 оз.Ултра Круз Коњите полски е лесно да се користи спреј кој помага да се отстрани tangles, зајакнување на косата, и repels нечистотија, прав и дамки за да им даде на вашиот Коњ што да покаже-прстен сјај.Збогатен со хидролизирани протеини од Свила, moisturizers и витамини за да се темелно грб и зајакнување на косата да принос мека lustrous изглед, кој ќе трае.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум

Cashel.Гума Бел Чизми.Достапни во Средни и Големи.ББ Blar.Cashel Rubber Бел Boots Available во Средните и Large BBBlar Cashel Гума Ко

DEN 498.96