• Неодамнешно
Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум

Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум

Buyers rating:
DEN 498.96

Количина на стоки

Cashel.Гума Бел Чизми.Достапни во Средни и Големи.ББ Blar.Cashel Rubber Бел Boots Available во Средните и Large BB-Blar Cashel Гума Коњ Бел Boots Strong pliant гумена конструкција обезбедува заштита од над постигнување и фалсификување.Нема да се привлечат налепници или стапица burs и трева.Обезбедува 360 степени заврши, за покривање на целиот coronet бенд и крушка на hoof.Cashel Гума Бел Чизми имаат здрав кожа кука и јамка затворање на фабрики, за лесна апликација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат