• Неодамнешно
acme (2 Парчиња) Модел 444 Метал Самба Карневал Свирче

acme (2 Парчиња) Модел 444 Метал Самба Карневал Свирче

Buyers rating:
DEN 892.32

Количина на стоки

Направени во Англија.Сите метал.Висок и низок, силен или нежни.Класичен карневал свирче. 2 Пакет.Сите метални, класичен Карневал свирче.Висок и низок, силен или нежна, само-изразување е неограничен со овој сестран единица на звук производство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат