• Неодамнешно
Merck Животно Безбедно Guard 25 Грам Паста Коњите Dewormer

Merck Животно Безбедно Guard 25 Грам Паста Коњите Dewormer

Buyers rating:
DEN 466.80

Количина на стоки

Кликнете-Заклучување Безбедност Капа Само (нема безбедноста печат под капа).Безбедно-Guard Dewormer Паста За контрола на lungworms, желудникот и цревната црви.Apple Вкус. 10% Fenbendazole.Безбедно-Guard Dewormer Паста, 25 g цевка третира до 1100 lb (Етикетирани како Коњите Dewormer) За општи паразит контрола во ротациона deworming.Безбедна за одгледување на акции, бремени крави, истакна добиток, и lactating млечни говеда и коњи. 13-ден колење повлекување.Приказ на производителот и/или етикетата на информации.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат