• Неодамнешно
frenma Коњ Пред Нозете Поддршка Чизми, Шок Апсорбирање на Коњ Нога Заштитни Чизми за Скокање за Јава

frenma Коњ Пред Нозете Поддршка Чизми, Шок Апсорбирање на Коњ Нога Заштитни Чизми за Скокање за Јава

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

[Повеќе Прилагодливи Тока] Повеќе прилагодливи тока дизајн, повеќе точни прилагодување на стегање на коњ нога заштитник. [Удобност и Дише] Донесе удобност, лесни, дише и меко пополнување, намалување на пот и триење. [СТП+Neoprene] Направени на СТП школка и neoprene материјал, тоа е цврсти и трајни, не му штетат на кожата на коњ нозете. [Отвори Ремени] Отвори ремени, погодно за коњ нозете да се движат слободно, како што со голема брзина активности, скокање и трчање. [Намалување на Повреди] Кога коњ скокање пречки, тоа може да се заштити слабите делови на коњот нога тетивите и крвните садови од повреда или намалување на болките.Функција : 1. [СТП+Neoprene] Направени на СТП школка и neoprene материјал, тоа е цврсти и трајни, не му штетат на кожата на коњ нозете.2. [Намалување на Повреди] Кога коњ скокање пречки, тоа може да се заштити слабите делови на коњот нога тетивите и крвните садови од повреда или намалување на болките.3. [Отвори Ремени] Отвори ремени, погодно за коњ нозете да се движат слободно, како што со голема брзина активности, скокање и трчање.4. [Повеќе Прилагодливи Тока] Повеќе прилагодливи тока дизајн, повеќе точни прилагодување на стегање на коњ нога заштитник.5. [Удобност и Дише] Донесе удобност, лесни, дише и меко пополнување, намалување на пот и триење.Спецификација : Предмет Тип : Коњ Пред Нозете Guard Material : СТП+Neoprene Purpose : Заштита на коњ нозете Пакет Листата : Пред Нозете Guard Note : 1. Ве молиме овозможи 0‑1cm / 0-0.4 во грешка поради прирачник за мерење.2. На рака големина е вистинската должина на употреба.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Horse Front Legs Guard
Material:
PU+Neoprene
Purpose:
Protect horse legs
Package List:
 Front Legs Guard :
1. Please allow 0‑1cm / 0‑0.4in error due to manual measurement. :
2. The strap size is the actual length of use. :

Купувачи како што сакаат

HKM Gaiter Знаме за Предната Нога
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HKM Gaiter Знаме за Предната Нога

Функции : Шок, трајни, за заштита на mallet Debeins.Опрема : Vorgeformte пластични школка, вметнете направени од мека S

DEN 1690.08
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Kerrits најсветлите тежина зима коленото печ тесни; совршен за кулер преодни месеци.Руно, поддржан со Kerrits м

DEN 1696.32
EasyCare Easyboot Облак Hoof Подигање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EasyCare Easyboot Облак Hoof Подигање

Терапевтски hoof го подигнете на системот за утеха и поддршка за заболувања.Обезбедува ослободување од х

DEN 2208.00
Bigeloil Тематски Болка, Течни Liniment, 32oz
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bigeloil Тематски Болка, Течни Liniment, 32oz

Bigeloil.Коњ Liniments И Тематски, Итн.Производителот : W F МЛАДИ, INC.Производителот дел број : 427952 Го намалува болк

DEN 475.68
Сина Работи Winky Миење n Udder Работи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Работи Winky Миење n Udder Работи

Нежно Климатизација Обвивка & Udder Се Мијат.Ефикасно Ги Отстранува Smegma & Crud 16oz Шише.На нежно климатизација

DEN 2011.20
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Kerrits најсветлите тежина зима коленото

DEN 1696.32
Професионален Избор Магнетни Бел Чизми
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионален Избор Магнетни Бел Чизми

Професионални s Избор.Магнетни Бел Чизми.Користете Исцелување Придобивките од Магнети.Издржливи Најло

DEN 4318.80
Cavallo Trek Редовни Единствена Hoof Подигање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cavallo Trek Редовни Единствена Hoof Подигање

Одберете Големина ВНИМАТЕЛНО ПОВЕЌЕТО луѓе одберете големина е ПРЕМНОГУ МАЛ.Еднакви единствена ширин

DEN 2088.48
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Kerrits најсветлите тежина зима коленото

DEN 1696.32