• Неодамнешно
Chiwe Коњ Тетива Чизми, Дише Отпорност на Безбедна Нога Заштита за Обука за Equestrian Перформанси

Chiwe Коњ Тетива Чизми, Дише Отпорност на Безбедна Нога Заштита за Обука за Equestrian Перформанси

Buyers rating:
DEN 2193.60

Количина на стоки

Светлината и Дише : Мека обвивка за лесно удобност, лесни, дише мека баласт за да се намали пот и триење.Анти Влијание : Дава силна поддршка за коњот нозе и го спречува влијание и ногата повреда, апсорпција на влијанието на сила за да се заштитат на коњот нозе од повреда.Материјал : поддршка за чизми се изработени од стп тешко школка и еластична нуркање материјал, издржлив, меки и удобни внатре, нема штета да коњ нога на кожата.Заштита : Коњ поддршка чизми можат да се заштитат на тетивите и крвните садови и други слаби делови на ногата од повреда или намалување на степенот на повреда при скокање пречки.Е применливо : Добро изградена со тешки ремени и лесно да се зацврсти копчиња за да се осигури дека не се лизга или пак кога се движат брзо, погоден за сите временски услови.Функција : 1. Е применливо : Добро изградена со тешки ремени и лесно да се зацврсти копчиња за да се осигури дека не се лизга или пак кога се движат брзо, погоден за сите временски услови.2. Материјал : поддршка за чизми се изработени од стп тешко школка и еластична нуркање материјал, издржлив, меки и удобни внатре, нема штета да коњ нога на кожата.3. Светлината и Дише : Мека обвивка за лесно удобност, лесни, дише мека баласт за да се намали пот и триење.4. Анти Влијание : Дава силна поддршка за коњот нозе и го спречува влијание и ногата повреда, апсорпција на влијанието на сила за да се заштитат на коњот нозе од повреда.5. Заштита : Коњ поддршка чизми можат да се заштитат на тетивите и крвните садови и други слаби делови на ногата од повреда или намалување на степенот на повреда при скокање пречки.Спецификација : Предмет Тип : Коњ Поддршка Boots Material : СТП + Нуркање Material Use : Заштита на Коњ Нога и Перница Коњ Нога Пакет Листата : 2 x Horse Поддршка Чизми Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0‑1cm/0.0.4 во грешка во прирачник за мерење.2. На завој големина е вистинска употреба должина.

Карактеристики на стоката

Item Type:
 Horse Support Boots
Material:
PU + Diving Material
Use:
Protect Horse Leg and Cushion Horse Leg
Package List:
2 xHorse Support Boots  :
1. Please allow 0‑1cm/0.0.4in error in manual measurement.2. The bandage size is the actual use length. :

Купувачи како што сакаат

EasyCare Easyboot Облак Hoof Подигање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EasyCare Easyboot Облак Hoof Подигање

Терапевтски hoof го подигнете на системот за утеха и поддршка за заболувања.Обезбедува ослободување од х

DEN 2208.00
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Kerrits најсветлите тежина зима коленото

DEN 1696.32
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Kerrits најсветлите тежина зима коленото

DEN 1696.32
Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум

Cashel.Гума Бел Чизми.Достапни во Средни и Големи.ББ Blar.Cashel Rubber Бел Boots Available во Средните и Large BBBlar Cashel Гума Ко

DEN 498.96
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Kerrits најсветлите тежина зима коленото печ тесни; совршен за кулер преодни месеци.Руно, поддржан со Kerrits м

DEN 1696.32
Сина Работи Winky Миење n Udder Работи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Работи Winky Миење n Udder Работи

Нежно Климатизација Обвивка & Udder Се Мијат.Ефикасно Ги Отстранува Smegma & Crud 16oz Шише.На нежно климатизација

DEN 2011.20
HKM Gaiter Знаме за Предната Нога
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HKM Gaiter Знаме за Предната Нога

Функции : Шок, трајни, за заштита на mallet Debeins.Опрема : Vorgeformte пластични школка, вметнете направени од мека S

DEN 1690.08
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Kerrits најсветлите тежина зима коленото печ тесни; совршен за кулер преодни месеци.Руно, поддржан со Kerrits м

DEN 1696.32