• Неодамнешно
Коњ Нога Стража, Перница Апсорпција Еластична Мека Обвивка Коњ Нога Чизми за Јавање

Коњ Нога Стража, Перница Апсорпција Еластична Мека Обвивка Коњ Нога Чизми за Јавање

Buyers rating:
DEN 358.80

Количина на стоки

Мека Обвивка : внатрешноста на оваа коњот нога стражари е мека и удобна, тоа не му наштети на кожата на коњ нозе и обезбедува силна поддршка за нивните нозе.Високо Квалитетен Материјал : Коњ нога чизми се изработени од СТП тешко школка и еластична neoprene, со добра амортизирање ефект, набитост и издржливост, погоден за користење во било кој временски услови.Лесен И Дише : Дише и мека баласт, намалување на пот и триење, лесен коњ leggings, без оптоварување да се носат, погодно да се движат брзо.Стабилни И Фиксни : Добро направени, флексибилни рамо ремени може да се обезбеди дека јавањето чизми нема да слајд или rotate кога се движат брзо, обезбедување на безбедноста на употребата на процесот.Совршена Заштита : Кога коњ скокање пречки, тоа може да се заштити слабите делови како што се на тетивите и крвните садови на коњ е нозете да се намали степенот на повредата.Функција : 1. Високо Квалитетен Материјал : Коњ нога чизми се изработени од СТП тешко школка и еластична neoprene, со добра амортизирање ефект, набитост и издржливост, погоден за користење во било кој временски услови.2. Мека Обвивка : внатрешноста на оваа коњот нога стражари е мека и удобна, тоа не му наштети на кожата на коњ нозе и обезбедува силна поддршка за нивните нозе.3. Совршена Заштита : Кога коњ скокање пречки, тоа може да се заштити слабите делови како што се на тетивите и крвните садови на коњ е нозете да се намали степенот на повредата.4. Лесен И Дише : Дише и мека баласт, намалување на пот и триење, лесен коњ leggings, без оптоварување да се носат, погодно да се движат брзо.5. Стабилни И Фиксни : Добро направени, флексибилни рамо ремени може да се обезбеди дека јавањето чизми нема да слајд или rotate кога се движат брзо, обезбедување на безбедноста на употребата на процесот.Спецификација : Предмет Тип : Коњ Нога Boots Material : СТП + Neoprene Purpose : Заштита на Коњ Нозе, Коњ Нога Амортизирање Пакет Листата : 2 x Пред Коњ Нога Boots2 x Hind Коњ Нога Boots Note : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.4‑0.7 во грешка.2. На рака големина е вистинската должина на употреба.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Horse Leg Boots
Material:
PU + Neoprene
Purpose:
Protect Horse's Legs, Horse Leg Cushioning
Package List:
2 x Front Horse Leg Boots2 x Hind Horse Leg Boots :
1. Manual measurement, please allow 0.4‑0.7in error.2. The strap size is the actual length of use. :

Купувачи како што сакаат

HKM Gaiter Знаме за Предната Нога
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HKM Gaiter Знаме за Предната Нога

Функции : Шок, трајни, за заштита на mallet Debeins.Опрема : Vorgeformte пластични школка, вметнете направени од мека S

DEN 1690.08
Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум

Cashel.Гума Бел Чизми.Достапни во Средни и Големи.ББ Blar.Cashel Rubber Бел Boots Available во Средните и Large BBBlar Cashel Гума Ко

DEN 498.96
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Kerrits најсветлите тежина зима коленото печ тесни; совршен за кулер преодни месеци.Руно, поддржан со Kerrits м

DEN 1696.32
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Kerrits најсветлите тежина зима коленото печ тесни; совршен за кулер преодни месеци.Руно, поддржан со Kerrits м

DEN 1696.32
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Kerrits најсветлите тежина зима коленото

DEN 1696.32
Bigeloil Тематски Болка, Течни Liniment, 32oz
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bigeloil Тематски Болка, Течни Liniment, 32oz

Bigeloil.Коњ Liniments И Тематски, Итн.Производителот : W F МЛАДИ, INC.Производителот дел број : 427952 Го намалува болк

DEN 475.68