• Неодамнешно
Коњ Грижа Чизми, СТП Школка Спречи Лизгање Коњ Тетива Чизми Поставите Лесно Да се Држиме за Коњи(Црна пред нозе, L)

Коњ Грижа Чизми, СТП Школка Спречи Лизгање Коњ Тетива Чизми Поставите Лесно Да се Држиме за Коњи(Црна пред нозе,

Buyers rating:
DEN 592.80

Количина на стоки

Високо Квалитетен Материјал : нога чувари се направени на СТП школка и мека ткаенина, трајни, удобно, и на кожата на коњ нозете.Анти Лизга : Тоа може да биде инсталиран и да се отстрани во брз и лесен начин, тоа нема да се лизга или падне за време на брза активности.Амортизирање : Кога скокање преку пречки, тоа може ефикасно да се амортизира ударот на надворешната сила, заштита на зглобовите на ногата, и да се избегне или намали степенот на повредата.Заштита : Заштита на коњот нозете од влијанието и ногата штета, дури и со мека обвивка за да се спречи триење и болка.Опремени со Кука Јамка : guard нога е опремена со 2 најлон кука јамка, која е лесно да се држиме за да се обезбеди тесна одговара.Функција : 1. Високо Квалитетен Материјал : нога чувари се направени на СТП школка и мека ткаенина, трајни, удобно, и на кожата на коњ нозете.2. Заштита : Заштита на коњот нозете од влијанието и ногата штета, дури и со мека обвивка за да се спречи триење и болка.3. Анти Лизга : Тоа може да биде инсталиран и да се отстрани во брз и лесен начин, тоа нема да се лизга или падне за време на брза активности.4. Опремени со Кука Јамка : guard нога е опремена со 2 најлон кука јамка, која е лесно да се држиме за да се обезбеди тесна одговара.5. Амортизирање : Кога скокање преку пречки, тоа може ефикасно да се амортизира ударот на надворешната сила, заштита на зглобовите на ногата, и да се избегне или намали степенот на повредата.Спецификација : Предмет Тип : Коњ Тетива Boots Material : СТП, Cloth Purpose : Коњ Чизми Пакет Листата : 2 *Коњ Тетива Boots Note : ве Молиме овозможи 1‑2cm/0.4‑0.8 во грешка за рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Horse Tendon Boots
Material:
PU, Cloth
Purpose:
Horse Boots
Package List:
2 *Horse Tendon Boots :
Please allow 1‑2cm/0.4‑0.8in error for manual measurement :

Купувачи како што сакаат

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Kerrits најсветлите тежина зима коленото печ тесни; совршен за кулер преодни месеци.Руно, поддржан со Kerrits м

DEN 1696.32
Bigeloil Тематски Болка, Течни Liniment, 32oz
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bigeloil Тематски Болка, Течни Liniment, 32oz

Bigeloil.Коњ Liniments И Тематски, Итн.Производителот : W F МЛАДИ, INC.Производителот дел број : 427952 Го намалува болк

DEN 475.68
HORZE Не се Претвори Тешки Бел Чизми
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HORZE Не се Претвори Тешки Бел Чизми

✅ Здрав пета заштита ✅ Кука и јамка затворање ✅ Нема да се извртуваат или да се ротира околу hoof...

DEN 666.00
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Kerrits најсветлите тежина зима коленото

DEN 1696.32
EasyCare Easyboot Облак Hoof Подигање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EasyCare Easyboot Облак Hoof Подигање

Терапевтски hoof го подигнете на системот за утеха и поддршка за заболувања.Обезбедува ослободување од х

DEN 2208.00
Професионален Избор Магнетни Бел Чизми
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионален Избор Магнетни Бел Чизми

Професионални s Избор.Магнетни Бел Чизми.Користете Исцелување Придобивките од Магнети.Издржливи Најло

DEN 4318.80
Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум

Cashel.Гума Бел Чизми.Достапни во Средни и Големи.ББ Blar.Cashel Rubber Бел Boots Available во Средните и Large BBBlar Cashel Гума Ко

DEN 498.96
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Kerrits најсветлите тежина зима коленото

DEN 1696.32
HKM Gaiter Знаме за Предната Нога
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HKM Gaiter Знаме за Предната Нога

Функции : Шок, трајни, за заштита на mallet Debeins.Опрема : Vorgeformte пластични школка, вметнете направени од мека S

DEN 1690.08