• Неодамнешно
Коњ Вежба Чизми, Sweatproof СТП Школка Коњ Hind Нога Чизми за High Speed Sports за Equestrian Шоу

Коњ Вежба Чизми, Sweatproof СТП Школка Коњ Hind Нога Чизми за High Speed Sports за Equestrian Шоу

Buyers rating:
DEN 576.00

Количина на стоки

Силна Поддршка : дава поддршка на коњот тетивите и лигаментите и заштита од топови коска долу до hoof.Прилагодливи Дизајн и Апликација : Повеќе прилагодување тока дизајн, повеќе точни прилагодување на стегање на ногата гарда.Многу погодна за equestrian шоу, висока брзина на спортски, скокање, трчање и така натаму.Мек Материјал : Мека обвивка носи опуштеноста удобност.Лесни, дише и мека соочи се намалува пот и триење.Високо Квалитетен Материјал : СТП школка плус neoprene материјал, добра амортизирање ефект, не е лесно да пената, долг животен век.Заштита : hind нога чизми за да може ефективно да перница влијанието на надворешните сили кога скокање преку пречки, така како да се заштитат нога заеднички, избегне или намали степенот на повредата.Функција : 1. Прилагодливи Дизајн и Апликација : Повеќе прилагодување тока дизајн, повеќе точни прилагодување на стегање на ногата гарда.Многу погодна за equestrian шоу, висока брзина на спортски, скокање, трчање и така натаму.2. Мек Материјал : Мека обвивка носи опуштеноста удобност.Лесни, дише и мека соочи се намалува пот и триење.3. Високо Квалитетен Материјал : СТП школка плус neoprene материјал, добра амортизирање ефект, не е лесно да пената, долг животен век.4. Силна Поддршка : дава поддршка на коњот тетивите и лигаментите и заштита од топови коска долу до hoof.5. Заштита : hind нога чизми за да може ефективно да перница влијанието на надворешните сили кога скокање преку пречки, така како да се заштитат нога заеднички, избегне или намали степенот на повредата.Спецификација : Предмет Тип : Коњ Поддршка Boots Material : СТП + Neoprene Use : Коњ Чизми Пакет Листата : 2 Поддршка Boots Note : 1. Ве молиме овозможи 0‑1cm/0-0.4 во грешка во прирачник за мерење.2. На завој големина е вистинска употреба должина.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Horse Support Boots
Material:
PU + Neoprene
Use:
 Horse Boots
Package List:
2 Support Boots :
1. Please allow 0‑1cm/0‑0.4in error in manual measurement.2. The bandage size is the actual use length. :

Купувачи како што сакаат

EasyCare Easyboot Облак Hoof Подигање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EasyCare Easyboot Облак Hoof Подигање

Терапевтски hoof го подигнете на системот за утеха и поддршка за заболувања.Обезбедува ослободување од х

DEN 2208.00
Cavallo Trek Редовни Единствена Hoof Подигање
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cavallo Trek Редовни Единствена Hoof Подигање

Одберете Големина ВНИМАТЕЛНО ПОВЕЌЕТО луѓе одберете големина е ПРЕМНОГУ МАЛ.Еднакви единствена ширин

DEN 2088.48
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Kerrits најсветлите тежина зима коленото печ тесни; совршен за кулер преодни месеци.Руно, поддржан со Kerrits м

DEN 1696.32
HKM Gaiter Знаме за Предната Нога
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HKM Gaiter Знаме за Предната Нога

Функции : Шок, трајни, за заштита на mallet Debeins.Опрема : Vorgeformte пластични школка, вметнете направени од мека S

DEN 1690.08
HORZE Не се Претвори Тешки Бел Чизми
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HORZE Не се Претвори Тешки Бел Чизми

✅ Здрав пета заштита ✅ Кука и јамка затворање ✅ Нема да се извртуваат или да се ротира околу hoof ✅ Се про

DEN 666.00
Професионален Избор Магнетни Бел Чизми
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионален Избор Магнетни Бел Чизми

Професионални s Избор.Магнетни Бел Чизми.Користете Исцелување Придобивките од Магнети.Издржливи Најло

DEN 4318.80
Bigeloil Тематски Болка, Течни Liniment, 32oz
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bigeloil Тематски Болка, Течни Liniment, 32oz

Bigeloil.Коњ Liniments И Тематски, Итн.Производителот : W F МЛАДИ, INC.Производителот дел број : 427952 Го намалува болк

DEN 475.68
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Kerrits најсветлите тежина зима коленото

DEN 1696.32
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Kerrits најсветлите тежина зима коленото печ тесни; совршен за кулер преодни месеци.Руно, поддржан со Kerrits м

DEN 1696.32
Руно Лајт II Коленото Печ Тесни
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Руно Лајт II Коленото Печ Тесни

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Kerrits најсветлите тежина зима коленото

DEN 1696.32
Whitaker Kettlewell Чешлање Торба
 • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Whitaker Kettlewell Чешлање Торба

Рака мие само.Отстранлив внатрешни dividers, два странични џебови и два внатрешни џебови под капакот.Црвено

DEN 1000.80