• Неодамнешно
Саксонците. Руно Трим Гума Бел Чизми за Коњи Тиркизна/Бела Целосна

Саксонците. Руно Трим Гума Бел Чизми за Коњи Тиркизна/Бела Целосна

Buyers rating:
DEN 504.00

Количина на стоки

Доаѓа во комплет од 4 чизми.ЗАШТИТА : Дизајнирани да им овозможат на вашиот коњ максимална заштита од сеопфатна hind копита за време на возење или одѕив на гласачите.ФЛЕКСИБИЛНИ : Изградени со ребрести гума, овие трајни чизми беа направени да бидат флексибилни и издржливи за проширена употреба.РУНО НАДЕЖ : Кој кадифен руно обидел да спречи триење и chafing.ПРИЛАГОДЛИВ : Направена со сигурен кука и јамка затворање на фабрики за да се обезбеди сит, сигурно одговара.Издржливи гума бел подигање со прилагодливи и безбедна допир лента затворачи.Наредени со руно заедно на врвот за удобност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HORZE Не се Претвори Тешки Бел Чизми
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HORZE Не се Претвори Тешки Бел Чизми

✅ Здрав пета заштита ✅ Кука и јамка затворање ✅ Нема да се извртуваат или да се ротира околу hoof...

DEN 666.00
Сина Работи Winky Миење n Udder Работи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Работи Winky Миење n Udder Работи

Нежно Климатизација Обвивка & Udder Се Мијат.Ефикасно Ги Отстранува Smegma & Crud 16oz Шише.На нежно климатизација

DEN 2011.20
Професионален Избор Магнетни Бел Чизми
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионален Избор Магнетни Бел Чизми

Професионални s Избор.Магнетни Бел Чизми.Користете Исцелување Придобивките од Магнети.Издржливи Најло

DEN 4318.80
HKM Gaiter Знаме за Предната Нога
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HKM Gaiter Знаме за Предната Нога

Функции : Шок, трајни, за заштита на mallet Debeins.Опрема : Vorgeformte пластични школка, вметнете направени од мека S

DEN 1690.08
Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум

Cashel.Гума Бел Чизми.Достапни во Средни и Големи.ББ Blar.Cashel Rubber Бел Boots Available во Средните и Large BBBlar Cashel Гума Ко

DEN 498.96