• Неодамнешно
Shires Arma Воздух Движење XC Пред Чизми, XFull, Црна

Shires Arma Воздух Движење XC Пред Чизми, XFull, Црна

Buyers rating:
DEN 1392.48

Количина на стоки

Овие високо дише крос-кантри чизми овозможи на нозе максимална заштита со ладење на протокот на воздух.Компресија отпорен на Воздух Движење ткаенина е амортизирање и шок абсорбента за поддршка на нозе и носи воздух движење, кое го задржува влага нивоа на ниско ниво.Fiberglass полимер тетива штитови заштита и на дигитални flexor тетивите и suspensory лигаменти од над проширување на hind нозе и тешки ARMORTEX штрајк влошки одврати удари.Прилагодливи допир блиску ремени.Се продаваат во парови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cashel Гума Бел Чизми, Сина, Медиум

Cashel.Гума Бел Чизми.Достапни во Средни и Големи.ББ Blar.Cashel Rubber Бел Boots Available во Средните и Large BBBlar Cashel Гума Ко

DEN 498.96
Сина Работи Winky Миење n Udder Работи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Работи Winky Миење n Udder Работи

Нежно Климатизација Обвивка & Udder Се Мијат.Ефикасно Ги Отстранува Smegma & Crud 16oz Шише.На нежно климатизација

DEN 2011.20