• Неодамнешно
ПДП Игри Були Делукс+ Жичен Switch Про Контролер - Официјално Лиценцирани од страна на Nintendo - Индивидуализира gamepad копчиња, стапови, предизвикувачи, и paddles - Ергономски К

ПДП Игри Були Делукс+ Жичен Switch Про Контролер - Официјално Лиценцирани од страна на Nintendo - Индивидуализира

Buyers rating:
DEN 1060.80

Количина на стоки

ЖИЧЕН SWITCH КОНТРОЛЕР - Официјално лиценцирани Nintendo контролер за Префрлување, се Префрлат Лајт, и нови Switch OLED.АУДИО И РАЗГОВОР СЛУШАЛКИ ПОДГОТВЕНИ - Приклучиш на вашиот LVL40 слушалки или други слушалки директно во вашиот контролер за аудио и глас со 3.5 милиметарски џек.Контрола на јачината на звукот директно на gamepad со D-pad.SWAPPABLE ПРО КОНТРОЛЕР ДИЗАЈНИ - Промена gamepad екрани и thumbsticks за совршен изглед за игри.Сина Кавер - / Маскирна боја.ИНДИВИДУАЛИЗИРА НАЗАД PADDLES - Програма копчиња & предизвикувачи да paddles да се подобри својата игра и да се прилагодите на контролер за тоа како ќе играат.Совршен подарок за гејмери, на родендени & празници.СЛЕДНАТА ГЕНЕРАЦИЈА ИГРИ - Tuned за подобрување на игра на врвот Нинтендо Игри како Legend of Zelda : Здив на Диви, Super Smash Брос Ultimate, Животински Премин : Нови Хоризонти, Splatoon 2, Супер Марио Партија, Pokemon, Minecraft, & Monster Hunter се Зголеми.Слушнете.Игра.Разговор.Приклучиш на вашиот слушалки во првиот Контролер за Nintendo Прекинувач со вграден аудио.3.5 mm аудио џек во були Делукс+ аудио звучници со Контролер поддржува во играта аудио за сите игри и USB-разговор за компатибилен наслови.Можете исто така да прилагодите јачината на аудио on-the-fly со користење на d-pad на контролер.Приклучок во Контролорот и вашиот одат-да слушалки, и вие ќе бидете подготвени да започнете commanding вашиот тим!Можете да го прилагодите вашиот игра со двојна програмабилни гребло-стил на копчињата на задната страна на контролорот, и да се разменуваат и да се држат во различни були екрани со единствена меѓусебно дизајн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат