• Неодамнешно
Вклучете Joycon за Nintendo Switch Контролер, Програмабилни Joycon Контролер за Nintendo Вклучите/OLED со Турбо, Движење, се Префрлат Контролори Joypad Далечински Замени за Nintendo Switch Joycon ?

Вклучете Joycon за Nintendo Switch Контролер, Програмабилни Joycon Контролер за Nintendo Вклучите/OLED со Турбо,

Buyers rating:
DEN 686.16

Количина на стоки

【Стабилна Врска joycons за Nintendo Вклучите/Прекинувач OLED 】 радоста лошите страни за префрлање nintendo е лесно и брзо да се поврзете на копчињата/Switch OLED, Рачен се префрлат joycon за nintendo контролори намалена текст латентност/заостануваат во споредба со безжични и ви нуди мазна и пријатна на играње време.Најдобрите замени за joycons Nintendo switch контролер. 【Автоматиката и Турбо Функција】Оваа joycons за nintendo преклопник со 6-Оската жиро somatosensory и движење контроли функции, да обезбеди вистински и стимулирани гејмерски искуство за гејмер.Nintendo switch контролер радост един поддржува auto/manual турбо,20 пука/s, да те победи, се префрлат игри побрзо и полесно. 【Рачен Режим Само & Ергономски Голем Зафат се Префрлите Joycon 】Рачен се Префрлат контролори за Nintendo joycons со ергономски дизајн, додава зафат, поголеми analogs, и екстремни удобност.Остатокот вашите дланки и индекс на прсти, дури и за долги часови на континуирани игри, Можете да играте со часови без вашите раце повреда.На joycons за nintendo switch контролер го подобрува рачен режим за секој играч и било која игра! .Answer : ___________________________ Note : Само поддршка рачен режим!. 【Програмабилни Switch Joycon за Nintendo Switch Контролер 】Го вклучите далечинското зголемен две програмабилни копчиња од offical nintendo switch joycon.Оваа црна nintendo switch joycon има четири задните копчиња, подобрување на точноста и брзината на играта преку сопствени задните програмабилни копчиња, со оптимизирање на функција за да се задоволат сите ваши потреби.Многу Поудобно замена за Nintendo switch контролер joycon!. 【Полна Големина Switch Joycon Контролер и Компатибилност】полна големина радост лошите страни за префрлање nintendo компатибилен со Nintendo Вклучите/Прекинувач OLED.Со целосна големина радост един зафат , се Игра во рачен режим со удобност и стил.Switch радост един контролори за nintendo може автоматски да го калибрирате joysticks за префрлање joycon кога тоа е инсталиран.ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме не допирајте joysticks кога ќе го инсталирате joycon, или тоа може да има лебдат прашање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HORI Xbox 360 Жив или Мртов 4 Аркадна Стап
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HORI Xbox 360 Жив или Мртов 4 Аркадна Стап

Аркада стил џојстик & аркадниголемина на копчиња.Поддршка за Xbox Live слушалки.Лиценцирана од страна Tecmo и M

DEN 1413.60
Xbox Безжичен Контролер - Сива И Сина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xbox Безжичен Контролер - Сива И Сина

Искуство подобрена удобност и чувство на Xbox безжичен контролер.Има темно сива боја дизајн со светло сив

DEN 1919.52