• Неодамнешно
РАЗГОВОР РАБОТИ Воланот / Тениски Рекет Комбо Пакет за Nintendo Switch - Радост Един Контролер Зафат Трки & Sports Додатоци за Марио Тениски Асови & Kart

РАЗГОВОР РАБОТИ Воланот / Тениски Рекет Комбо Пакет за Nintendo Switch - Радост Един Контролер Зафат Трки &

Buyers rating:
DEN 491.76

Количина на стоки

УПРАВУВАЧОТ / ТЕНИСКИ РЕКЕТ КОМБО ПАКЕТ : Земете еден тениски рекет и еден трки управувачот за Nintendo Префрлете се во оваа додатоци комбо пак да играат две од најпопуларните игри (Марио Kart & Марио Aces).ДЕРБИТО ВОЛАНОТ : Радост един тркала за Nintendo Switch Марио Kart и други switch тркала трки игри - joycon контролер кликне директно во switch тркало да се трансформира во вашата радост лошите страни во делукс Марио kart управувачот (види слики за детали).УДОБНОСТА ОДГОВАРА ТРКАЛА РАЧКА : совршено се вклопуваат за корисници од сите возрасти - не е премногу голема или премногу мала и се вклопува удобно во вашите раце за сите switch тркала трки игри - тркало е радост-един L и R компатибилен со отворен копчето space.ТЕНИСКИ РЕКЕТ : Радост един контролер преобразува во тениски рекет за Nintendo Switch Марио Тениски Асови.Лесно да се кликне во и надвор од рекет безбедно (не ќе се појави надвор додека играте во замав режим), и се одликува со прилагодливи врвката за на рака.РАЗГОВОР РАБОТИ ИГРА ДОДАТОЦИ : Дополнителни додатоци за Nintendo се Префрлите од страна на РАЗГОВОР РАБОТИ вклучуваат случај, на екранот заштитник, удобност зафат контролер, патување за носење, joycon полнење клупа, кабли и Марио kart додатоци (Волан, Тениски Рекет).Вклучува еден тениски рекет и еден трки управувачот за Nintendo Префрлете се во оваа додатоци комбо пак да играат две од најпопуларните игри (Марио Kart & Марио Aces).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Xbox Безжичен Контролер - Сива И Сина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xbox Безжичен Контролер - Сива И Сина

Искуство подобрена удобност и чувство на Xbox безжичен контролер.Има темно сива боја дизајн со светло сив

DEN 1919.52