• Неодамнешно
Skywin НС се Префрлите Радост Подлога Контролори - Лево и Десно Контролори Компатибилен со Nintendo Switch како Радост Един Контролер Замена - Црвена/Сино

Skywin НС се Префрлите Радост Подлога Контролори - Лево и Десно Контролори Компатибилен со Nintendo Switch како

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

ИГРА ЗАПОЧНЕ ВЕДНАШ - Не компјутерски операции се потребни.Само приклучете го во вашиот Nintendo Префрлите и да игра.Конзоли за играта се продава одделно.SYNC ЛЕСНО - Сплит контролори sync лесно и без задоцнување.Користи одделно во секоја рака или прилог на неговата главна конзола.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ако незадоволни, ќе се добие целосна наплата во рок од 30 дена!Без прашања праша!Цел сега, а акции трае!.ЕРГОНОМСКИ РАЧКА - за Разлика од другите, Skywin Switch Joy Pad е криви и поголеми за подобар стисок.Тоа доаѓа со неонски сина и неонски црвено joypads.ДВА НАЧИНИ НА ПОЛНЕЊЕ - Лесно да наплатат контролори додека сте поврзани на конзола или да наплатат тоа исклучување на основната единица со помош на USB адаптер.Резервни контролори компатибилен со Nintendo switch за радост един замени.Дизајниран поголеми со криви за повеќе удобен зафат додека играте.Лесен за употреба и да го прикачите на играта конзола исто како и оригиналниот контролори.Поудобно и ергономски дизајн истиот неонски сината/црвената стил кој може да се полни додека е приклучен на конзола или индивидуално со USB полначот.Земи твое сега додека акциите минатата и уживајте во вашата игра ноќ со вашите пријатели и семејството!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Xbox Безжичен Контролер - Сива И Сина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xbox Безжичен Контролер - Сива И Сина

Искуство подобрена удобност и чувство на Xbox безжичен контролер.Има темно сива боја дизајн со светло сив

DEN 1919.52