• Неодамнешно
Безжичен Контролер за Nintendo Прекинувач, STOGA Симпатична Панда Switch Про Контролер Компатибилен со Switch Лајт/КОМПЈУТЕР со NFC Wake-up Функција, Поддршка Движење Контрола Турб

Безжичен Контролер за Nintendo Прекинувач, STOGA Симпатична Панда Switch Про Контролер Компатибилен со Switch

Buyers rating:
DEN 1015.20

Количина на стоки

Ултра-чувствителни копчето уреди со покажувач на обезбедување на прецизни игри искуство.Многу погодни за лица или како подароци за семејството и пријателите.Симпатична и креативен изглед на Панда Про се справи прави се навраќа на среќа и е комфорна рачка за игра љубовници.Долго Стенд-бај и Користење на Времето.Долго Стенд-бај и Користење на Времето.На интелигентна енергија-заштеда на дизајн им овозможува на долги периоди на постојана игра, Кога контролорот ќе влезе во режим на спиење, само притиснете било кое копче за да се разбудат до тоа.Повратната информација со вибрации ви дава ангажирање игри искуство.Подготвени да користите NFC Функција со нула setup.Nintendo Преклопник овозможува до 4 контролори да бидат поврзани во приклучните режим.Switch про контролер поддржува 6-оската gyroscopic оска и двојна вибрации мотори.Подготвени да користите NFC Функција со нула setup.Совети : Ако копче за функција се јавува проблеми, ве молиме проверете ги прилагодувањата.Со моќна анти-мешање на технологијата, тоа не ќе бидат погодени од други безжични уреди.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат