• Неодамнешно
Purina Про План Маче Конзервирана Мокра Мачка Храна (Пакување Може Да Се Разликува)

Purina Про План Маче Конзервирана Мокра Мачка Храна (Пакување Може Да Се Разликува)

Buyers rating:
DEN 288.00

Количина на стоки

Дваесет и Четири (24) 3 мл.Лименки - Purina Про План Влажни Маче Храна Различни Пак, се ФОКУСИРА Маче Омилени.Направени со вистински пилешко или риба.Содржи DHA за мозокот и визија за развој.Основните хранливи материи помогне да се негуваат маче е развојот на имунолошкиот систем.Специјално формулиран за мачиња во текот на првата година од животот.Нека вашиот маче радост во нејзиниот омилен оброк вкусови со овој Purina Про План ФОКУС Маче Омилени влажни маче храна различни пакет.Секој рецепт карактеристики вистински пилешко или риба, заедно со другите високо-квалитетни состојки можете да се чувствуваат добро за давање на вашата мила маче.Состојка во овие влажни мачка храна рецепти е внимателно избран за одредена цел.Овие формули содржат DHA да им помогне на поддршка на вашиот омилен мачки мозокот и визија за развој заедно со есенцијални хранливи состојки за да им помогне го негуваат својот развој на имунолошкиот систем.Нашите Purina Про План влажни маче храна се специјално формулиран за мачиња до една година возраст, им даваат екстра-се грижи за исхраната тие треба да напредува и да биде најдобро.Вашиот радосна маче добива на добриот вкус и влажна, нежна текстура таа го сака, и ќе добиете мир на умот, која доаѓа од давање на нејзиниот докажано исхрана.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат