• Неодамнешно
Merrick Purrfect Бистри Жито Слободни Pate Мокра Мачка Храна

Merrick Purrfect Бистри Жито Слободни Pate Мокра Мачка Храна

Buyers rating:
DEN 2092.80

Количина на стоки

#1 состојка во овој рецепт е вистински deboned туна, направени со вистинска природна храна.Протеини богати рецепт со фино мелени Pâté.Жито слободни и без вештачки бои, вкусови и конзерванси.Заврши Жито бесплатно Нема пченица, пченка или соја; Без вештачки бои, вкусови и конзерванси.Merrick Рецепти се направени со високо квалитетни состојки, вистински целата храна и здравје што може да се види!Хранење Инструкции : Merrick Purrfect Бистри мачка храна обезбедува квалитет, 100% прехранбено комплетна и избалансирана исхрана.Ве молиме да имате чиста, свежа вода на располагање на сите времиња.Служат на собна температура.Ние разбираме дека секој кат е различен и дека оптимално хранење количини може да варира со возраста, ниво на активност и животната средина. 3 мл.можете : Кога фед сам за возрасни, се хранат 2 конзерви по 6 lbs.на телесна тежина на ден, за мачиња до два пати оваа сума и за бремени или lactating мајки до три пати оваа сума.За комбинација хранење, намалување на 1/4 чаша суво за секој 1 може да се навлажни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Сина Бивол Вистински Решенија Одговара & Здрава Природна Контрола на телесната Тежина Возрасни Сува Мачка Храна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Бивол Вистински Решенија Одговара & Здрава Природна Контрола на телесната Тежина Возрасни Сува Мачка Храна

ЗДРАВИ ГУБЕЊЕ на КОНТРОЛА : Нашата Одговара & Здрави губење на управување мачка храна обезбедува умерен

DEN 612.00