• Неодамнешно
Purina Над Жито Слободни, Природни, Возрасни Мокра Мачка Храна во Сок & Мокра Мачка Храна Toppers (Пакување Може да се Разликува)

Purina Над Жито Слободни, Природни, Возрасни Мокра Мачка Храна во Сок & Мокра Мачка Храна Toppers (Пакување

Buyers rating:
DEN 278.88

Количина на стоки

Две (2) Пакети од Дванаесет (12) 3 мл.Лименки - Purina Надвор од Природен Сок Мокра Мачка Храна Различни Пак, Жито Слободни Пилешко & Говедско Рецепт и Турција Рецепт.Високо протеинска мачка храна направени со вистински пилешко или мисиркино покрена без стероиди или хормони (Федералните регулативи забрануваат употреба на стероиди или хормони во живина.).Природни мачка храна со додадени витамини, минерали и хранливи материи и за целосна и правилна исхрана за возрасни мачки.Не пченка, пченица или соја во нашата премиум жито слободни мачка храна.Не живина-нус-производ оброк или вештачки бои, вкусови и конзерванси во оваа сорта пакет мокра мачка храна во сок.Се меша и натпревар на вашата мачка оброци помеѓу две прекрасни премиум рецепти во оваа Purina Над Жито Слободни во Сок возрасни мокра мачка храна различни пакет.Нашите природни мокра мачка храна со додадени витамини, минерали и хранливи материи дава својата целосна и правилна исхрана возрасни мачки треба да напредува.Секое намерно избран состојка во нашето Пилешко, Говедско & Морков Рецепт и Турција, Сладок Компир & Спанаќ Рецепт може да се проследи наназад до нашите доверливи извори.Направени со вистински пилешко или мисиркино покрена без стероиди или хормони, ова Purina жито слободни мачка храна вклучува вистински моркови или сладок компир и спанаќ и вкусен сок за да креирате хранливи материи богати оброк за вашата мачка.За да ги задоволат вашите високи состојка стандарди, ние занает нашите различни пак мачка храна без пченка, пченица или соја исто така, нема да најдете живина нус-производ оброк или вештачки бои, вкусови и конзерванси во нашата сок мачка храна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Сина Бивол Вистински Решенија Одговара & Здрава Природна Контрола на телесната Тежина Возрасни Сува Мачка Храна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Бивол Вистински Решенија Одговара & Здрава Природна Контрола на телесната Тежина Возрасни Сува Мачка Храна

ЗДРАВИ ГУБЕЊЕ на КОНТРОЛА : Нашата Одговара & Здрави губење на управување мачка храна обезбедува умерен

DEN 612.00