• Неодамнешно
RZDEAL 1.3(33mm) Солидна Месинг Детелина Копчиња Бања Кабинет Копчиња Мајка на Бисер Декорирани Кујна се Справува со Брусен Злато Фиока Копчиња и ја Повлекува (8Pcs, Бела)

RZDEAL 1.3(33mm) Солидна Месинг Детелина Копчиња Бања Кабинет Копчиња Мајка на Бисер Декорирани Кујна се Справува

Buyers rating:
DEN 1180.80

Количина на стоки

Материјал : Цврсти Месинг.Боја : Брусен Злато +Бела Школка.Површина : Бела Школка украсени.Дијаметар : 1.3"(33mm);Висина : 0.98"(25мм).Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите детални големина информации во слика.Направен од тешки солидна месинг,цврсти и издржливи,ќе не ' рѓа или исчезнат.Мазна површина,удобно да се одржи.Лесно да се одговара со вашиот кабинет,фиока,салон, итн.Убава и практична копчиња за врата,кабинетот и мебел.Секој knob доаѓа со монтажа завртка,лесно да се инсталира.Пакетот вклучува : 8pcs месинг копчиња + 8pcs монтажа завртки.Specification Material : Цврсти Месинг.Боја : Брусен Злато +Бела.Дијаметар : 1.3"(33mm);Висина : 0.98"(25мм).Features1.Голема потрага,модерен,атрактивен за декорација на домот, простор; 2.Заштита на животната средина,идеален за сите видови на Мебел,Врати,Ковчегот,Фиоки,Кабинети,Bookcase,Гардероба,како голем Дома Декорација;3.Тоа е солидна месинг knob, па нема да се чувствуваат евтини кога ќе се држи.4.Тие, исто така, нудат богат изглед на кујната и се значително тешка тежина.5.Тоа е добар избор за секој кој сака чисти, модерна, но сепак традиционалните ажурирање на нивните furniture6.Овие копчиња се исто така многу разноврсна,и може да се вклопуваат во со повеќе оркестарот стилови.7.Секој knob доаѓа со монтажа завртка,лесен начин да го надградите вашиот мебел.8.Убава бранеа злато со бела лушпа декорирани за вашиот домување модерна надградба.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 0.05 инчен разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Пакет се вклучени : 8 Pcs месинг копчиња +8 Pcs монтажа завртки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Allison Вредност Хардвер 1-1/4 Круг Knob
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Allison Вредност Хардвер 1-1/4 Круг Knob

Allison Collection11 / 4" Diameter Polished Хром Финиш.На Amerock BP191026 Allison Вредност 13 / 16(30 mm) Дијаметар Knob е завршена во Полиран

DEN 1005.60
40 Поставува Копчето Игли за Фармерки со Кутија, 4 Стилови Совршено се Вклопуваат Жан Копчиња Замена, Прилагодлив
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

40 Поставува Копчето Игли за Фармерки со Кутија, 4 Стилови Совршено се Вклопуваат Жан Копчиња Замена, Прилагодлив

【40 Поставува Жан Копчиња Со Кутија】Копчиња се ставаат во пластични кутии, лесно за чување и лесно да се

DEN 143.76
4 Парчиња Фиока се Справува со Врата Вади Злато Заврши Салон Копчиња Метал Крило Копчиња Мода Подарок 32-милиметри
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Парчиња Фиока се Справува со Врата Вади Злато Заврши Салон Копчиња Метал Крило Копчиња Мода Подарок 32-милиметри

На копчиња за кујната кабинети метал со злато метална база е направен од метал материјал, и дршката е ма

DEN 431.76