• Неодамнешно
VEAREAR Риба Резервоарот Украс Мини Убава Лажни Корални Аквариум Декорација на Риба, Одгледување на Креативните

VEAREAR Риба Резервоарот Украс Мини Убава Лажни Корални Аквариум Декорација на Риба, Одгледување на Креативните

Buyers rating:
DEN 1936.80

Количина на стоки

Аквариум декорација кој има парична казна изработка и реални моделирање, не ќе исчезнат откако ќе бидат потопено во вода за долго време, што нема да влијае на квалитетот на водата, ниту пак ќе влијае на здравјето на организмот, обезбедување на нив со безбедно место и нова визија.Тоа се наоѓа во рибата резервоарот симулација аквариум декорација, додавајќи природни атмосфера на риба резервоарот.прекрасен задоволство да ги споделите со риба патуваат слободно низ тоа, обезбедување на вашите риби засолниште, криејќи место и забава место.Направени од високо-квалитет смола материјал, аквариум декорација е и нема да им наштети на риба здравје.Постојат два различни стилови за да изберете : беж, зелена.Се користи за риба резервоарот украси, аквариум декорација, мебел мебел, potted бонсаи декорација, итн.Спецификации : Што се наоѓа во рибата резервоарот симулација аквариум декорација, додавајќи природни атмосфера на риба резервоарот.Прекрасен задоволство да ги споделите со риба патуваат слободно низ тоа, обезбедување на вашите риби засолниште, криејќи место и забава место.Нашата симулација аквариум декорација се става во рибата резервоарот ќе додадете природен допир да се рибите резервоарот.Полн е со прекрасна забава за да ги споделите на риба патуваат слободно низ тоа, обезбедување на вашите риби засолниште, криејќи место и забава место.Поставени симулација аквариум декорација, додадете природни атмосфера на риба резервоарот.Бесплатни риба да патува низ него, полн со прекрасна забава, обезбедување на засолниште, криејќи место и забава место за риба.Карактеристики : парична Казна изработка и реални моделирање, нераспаднати боја по се потопено во вода компатибилна со долго време, аквариум декорација ќе не влијаат на квалитетот на водата, ниту пак ќе влијае на здравјето на организмот, обезбедување на сигурно место и нова визија за нив.Нашиот аквариум декорација кој има парична казна изработка и реални моделирање, не исчезнат кога се потопува во вода за долги периоди на време, и нема да влијае или на квалитетот на водата или здравјето на организми.Ги нудиме на безбедно место и нов хоризонт.Се користи за риба резервоарот украси, аквариум декорација, мебел мебел, potted бонсаи декорација, итн.Беж : 7cm x 6cm x 20cm/2.76" x 2.36" x 7.87" (Прибл.)Зелена : 12cm x 6cm x 19cm/4.72" x 2.36" x 7.48" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Аквариум Декорација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

pulabo Риба Резервоарот Уредување Симулација Вештачки Медуза Декоративни Зелена Силикони Транспарентен Флуоресцентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

pulabo Риба Резервоарот Уредување Симулација Вештачки Медуза Декоративни Зелена Силикони Транспарентен Флуоресцентни

Варијабилна но не тоне, варијабилна но лебдат слободно.Со шарени светилки, може да се покаже различни бо

DEN 1423.20
Аквариум Уредување Украси Симулација На Медуза Корални Море Резервоарот За Вода Поставите Симулација Вода Трева
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Аквариум Уредување Украси Симулација На Медуза Корални Море Резервоарот За Вода Поставите Симулација Вода Трева

Безбедна за сите аквариуми и риба.Дизајниран да биде совршен акцент на било аквариум, без разлика.Лесно

DEN 215.76
Риба Резервоарот Корални Пејсажи, Направени од Силикон Аквариум Украс за Предели за Хотели за Аквариуми за Courtyards(Портокал)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Риба Резервоарот Корални Пејсажи, Направени од Силикон Аквариум Украс за Предели за Хотели за Аквариуми за Courtyards(Портокал)

Направен од силикон, мека, еластична и еколошки пријателски, и нема да им наштети риби' здравје.Дизајнир

DEN 196.56
Yevison Риба Резервоарот Уредување Симулација Вештачки Медуза Декоративни Зелена Силикони Транспарентен Флуоресцентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yevison Риба Резервоарот Уредување Симулација Вештачки Медуза Декоративни Зелена Силикони Транспарентен Флуоресцентни

Додадете забава и направете вашиот аквариум вистински подводниот свет.Избраните материјали се безопас

DEN 239.76
Da.Wa Симулација Море Корални Ѕид Вештачка за Риба Резервоарот Подводни Пластични Растенијата Аквариум Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Da.Wa Симулација Море Корални Ѕид Вештачка за Риба Резервоарот Подводни Пластични Растенијата Аквариум Декорација

Пакетот вклучува : 1* вештачки корални Големина : 30*26 CM, материјал : еколошки ПВЦ.Се создаде природен живот

DEN 64.56
Аквариум Декорација Аквариум Вештачки Корални Декорација Симулација Корални Украс Риба Резервоарот Украси за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Аквариум Декорација Аквариум Вештачки Корални Декорација Симулација Корални Украс Риба Резервоарот Украси за

Направен од силикон материјал, па може да се користи под вода за да остане тивок долго време.Оваа вештач

DEN 311.04
Аквариум Украс Вештачка Смола Корални Алги Школка Лебди Мов Камен Дрво Куќа Пештерските Украси Природно Живеалиште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Аквариум Украс Вештачка Смола Корални Алги Школка Лебди Мов Камен Дрво Куќа Пештерските Украси Природно Живеалиште

SAFE МАТЕРИЈАЛ : Направен од смола материјал, кој е флексибилен и да се реални.SAFE МАТЕРИЈАЛ : Направен од см

DEN 357.60
Вистински Прст Корални (3.2 lbs)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вистински Прст Корални (3.2 lbs)

Acropora humilis, исто така познат како Прст корали, е вид на acroporid корални наоѓа во Заливот на Аден, на Црвеното

DEN 1435.20