• Неодамнешно
Риба Резервоарот Корални Пејсажи, Направени од Силикон Аквариум Украс за Предели за Хотели за Аквариуми за Courtyards(Портокал)

Риба Резервоарот Корални Пејсажи, Направени од Силикон Аквариум Украс за Предели за Хотели за Аквариуми за Courtyards(Портокал)

Buyers rating:
DEN 196.56

Количина на стоки

Направен од силикон, мека, еластична и еколошки пријателски, и нема да им наштети риби' здравје.Дизајниран според sawgrass корални во морето, која може да ви помага да се изгради фантастичен море светот пејзаж.Може да се применат за да се аквариуми, риба тенкови, градини, courtyards, хотели и пејзажи.Оваа вештачка sawgrass декорација се користи одржливо и постојано во солена вода и вода.Lifelike корални декорација може да се одразат асимилација на светлата и изгледа блескав, правење на вашиот резервоар за вода уште жив.Функција : 1. Дизајниран според sawgrass корални во морето, која може да ви помага да се изгради фантастичен море светот пејзаж.2. Направен од силикон, мека, еластична и еколошки пријателски, и нема да им наштети риби' здравје.3. Lifelike корални декорација може да се одразат асимилација на светлата и изгледа блескав, правење на вашиот резервоар за вода уште жив.4. Оваа вештачка sawgrass декорација се користи одржливо и постојано во солена вода и вода.5. Може да се применат за да се аквариуми, риба тенкови, градини, courtyards, хотели и пејзажи.Спецификација : Предмет Тип : Риба Резервоарот Decoration Material : Silicone Base Дијаметар : Прибл. 3.7 cm / 1.4 во Пакет Листа : 1 x Sawgrass Декорација.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Fish Tank Decoration
Material:
Silicone
Base Diameter:
Approx. 3.7cm / 1.4in
Package List:
1 x Sawgrass Decoration :

Купувачи како што сакаат

pulabo Риба Резервоарот Уредување Симулација Вештачки Медуза Декоративни Зелена Силикони Транспарентен Флуоресцентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

pulabo Риба Резервоарот Уредување Симулација Вештачки Медуза Декоративни Зелена Силикони Транспарентен Флуоресцентни

Варијабилна но не тоне, варијабилна но лебдат слободно.Со шарени светилки, може да се покаже различни бо

DEN 1423.20
Yevison Риба Резервоарот Уредување Симулација Вештачки Медуза Декоративни Зелена Силикони Транспарентен Флуоресцентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yevison Риба Резервоарот Уредување Симулација Вештачки Медуза Декоративни Зелена Силикони Транспарентен Флуоресцентни

Додадете забава и направете вашиот аквариум вистински подводниот свет.Избраните материјали се безопас

DEN 239.76
Аквариум Уредување Украси Симулација На Медуза Корални Море Резервоарот За Вода Поставите Симулација Вода Трева
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Аквариум Уредување Украси Симулација На Медуза Корални Море Резервоарот За Вода Поставите Симулација Вода Трева

Безбедна за сите аквариуми и риба.Дизајниран да биде совршен акцент на било аквариум, без разлика.Лесно

DEN 215.76
Аквариум Декорација Аквариум Вештачки Корални Декорација Симулација Корални Украс Риба Резервоарот Украси за
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Аквариум Декорација Аквариум Вештачки Корални Декорација Симулација Корални Украс Риба Резервоарот Украси за

Направен од силикон материјал, па може да се користи под вода за да остане тивок долго време.Оваа вештач

DEN 311.04
Аквариум Украс Вештачка Смола Корални Алги Школка Лебди Мов Камен Дрво Куќа Пештерските Украси Природно Живеалиште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Аквариум Украс Вештачка Смола Корални Алги Школка Лебди Мов Камен Дрво Куќа Пештерските Украси Природно Живеалиште

SAFE МАТЕРИЈАЛ : Направен од смола материјал, кој е флексибилен и да се реални.SAFE МАТЕРИЈАЛ : Направен од см

DEN 357.60
Вистински Прст Корални (3.2 lbs)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вистински Прст Корални (3.2 lbs)

Acropora humilis, исто така познат како Прст корали, е вид на acroporid корални наоѓа во Заливот на Аден, на Црвеното

DEN 1435.20
Da.Wa Симулација Море Корални Ѕид Вештачка за Риба Резервоарот Подводни Пластични Растенијата Аквариум Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Da.Wa Симулација Море Корални Ѕид Вештачка за Риба Резервоарот Подводни Пластични Растенијата Аквариум Декорација

Пакетот вклучува : 1* вештачки корални Големина : 30*26 CM, материјал : еколошки ПВЦ.Се создаде природен живот

DEN 64.56