• Неодамнешно
Аквариум Декорација Аквариум Вештачки Корални Декорација Симулација Корални Украс Риба Резервоарот Украси за Уредување (Зелен)

Аквариум Декорација Аквариум Вештачки Корални Декорација Симулација Корални Украс Риба Резервоарот Украси за

Buyers rating:
DEN 311.04

Количина на стоки

Направен од силикон материјал, па може да се користи под вода за да остане тивок долго време.Оваа вештачка силикони корални е направен од силикон материјал, исто така, се безбедни за риба и квалитетот на водата.Lifelike вода на растенијата украс; На силиконски растенијата не може да декорирате вашиот аквариум но исто така обезбеди риба со пријатна засолниште.сликовито и боја детални да жив и природен живот на вашите риби резервоарот.Украсување вашите риби резервоарот и направете ја вашата риба резервоарот изгледаат прекрасни и страшни!.Опис Оваа вештачки корални е за риба резервоарот украсување, многу убава и lifelike.Лажни корални е мек, флексибилен и динамичен.единствена слика на вашиот празно и мачна риба резервоарот.Тие повторно се апсолутно безбедни за риба, they won ' t умре, да изгние, или да предизвика било какви алги проблеми.Карактеристики - Боја : Сина.- Материјал : Силикон.- Големина : Околу 10 x 10 x 14cm.- Направен од силикон материјал, па може да се користи под вода за да остане тивок долго време.- Оваа вештачка силикони корални е направен од силикон материјал, исто така, се безбедни за риба и квалитетот на водата.- Украсување вашите риби резервоарот и направете ја вашата риба резервоарот изгледа прекрасно и прекрасно!- Lifelike вода на растенијата украс; На силиконски растенијата не може да декорирате вашиот аквариум но исто така обезбеди риба со пријатна засолниште - сликовито и боја детални да жив и природен живот на вашите риби резервоарот.Пакет Content1 x вештачки корални.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вистински Прст Корални (3.2 lbs)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вистински Прст Корални (3.2 lbs)

Acropora humilis, исто така познат како Прст корали, е вид на acroporid корални наоѓа во Заливот на Аден, на Црвеното �

DEN 1435.20
Аквариум Украс Вештачка Смола Корални Алги Школка Лебди Мов Камен Дрво Куќа Пештерските Украси Природно Живеалиште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Аквариум Украс Вештачка Смола Корални Алги Школка Лебди Мов Камен Дрво Куќа Пештерските Украси Природно Живеалиште

SAFE МАТЕРИЈАЛ : Направен од смола материјал, кој е флексибилен и да се реални.SAFE МАТЕРИЈАЛ : Направен од см

DEN 357.60
Yevison Риба Резервоарот Уредување Симулација Вештачки Медуза Декоративни Зелена Силикони Транспарентен Флуоресцентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yevison Риба Резервоарот Уредување Симулација Вештачки Медуза Декоративни Зелена Силикони Транспарентен Флуоресцентни

Додадете забава и направете вашиот аквариум вистински подводниот свет.Избраните материјали се безопас

DEN 239.76
Аквариум Уредување Украси Симулација На Медуза Корални Море Резервоарот За Вода Поставите Симулација Вода Трева
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Аквариум Уредување Украси Симулација На Медуза Корални Море Резервоарот За Вода Поставите Симулација Вода Трева

Безбедна за сите аквариуми и риба.Дизајниран да биде совршен акцент на било аквариум, без разлика.Лесно

DEN 215.76
Da.Wa Симулација Море Корални Ѕид Вештачка за Риба Резервоарот Подводни Пластични Растенијата Аквариум Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Da.Wa Симулација Море Корални Ѕид Вештачка за Риба Резервоарот Подводни Пластични Растенијата Аквариум Декорација

Пакетот вклучува : 1* вештачки корални Големина : 30*26 CM, материјал : еколошки ПВЦ.Се создаде природен живот

DEN 64.56
pulabo Риба Резервоарот Уредување Симулација Вештачки Медуза Декоративни Зелена Силикони Транспарентен Флуоресцентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

pulabo Риба Резервоарот Уредување Симулација Вештачки Медуза Декоративни Зелена Силикони Транспарентен Флуоресцентни

Варијабилна но не тоне, варијабилна но лебдат слободно.Со шарени светилки, може да се покаже различни бо

DEN 1423.20