• Неодамнешно
Косата Разделба Чешел,Истакнувајќи Foiling Косата Со Чешел Со Четка Глави Берберот Коса Разделба Четка За Боење, Фризерски Салон Додаток Коса Разделба Чешел Сет

Косата Разделба Чешел,Истакнувајќи Foiling Косата Со Чешел Со Четка Глави Берберот Коса Разделба Четка За Боење,

Buyers rating:
DEN 364.56

Количина на стоки

ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Нашата коса разделба чешел за кадрава коса е многу погодна за професионална употреба или домашна употреба.Тоа може да се користи за косата, сепарација, чешла и боење, фризура и козметика снабдување колекции лесно може да чешел косата, погоден за различни стилови на косата и косата видови.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : Овој стил чешел усвојува специјален чешел заб дизајн.Висината е misaligned.Косата ќе се шират по чешла, без повреда на косата.Секое чешел забот е полиран и заоблени.Вистинска масажа на главата е светлина и фирма.Ова губење на разделба чешел сет Ќе бидат важен дел од секоја козметик комплет.ЕРГОНОМИЈА : Нашата коса разделба чешел е дизајнирана со ергономски рачка за да се обезбеди повеќе удобно се чувствуваат; чешел заби се заокружува и ќе не боли главата.Уживајте во задоволство и удобност на чешла.Тоа ќе биде лесно за вас да имаат добро фризура секој ден.Работи.ДОБАР МАТЕРИЈАЛ : Нашата истакнување foiling чешел косата е направен од високо-квалитетни материјали, тоа не ќе се скрши за време на нормална употреба, има добра флексибилност, не е лесно да се скрши, издржлив, лесен за чешел, светлина, удобно да се одржи, тоа е досадна покаже Косата, додава сјај.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Кога ќе се сретнат со оваа чешел, вашата судбина е веќе наменета, верувам дека ви е потребна, тогаш ве молиме не двоумете се, како практичен чешел, што чекаш!.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Губење На Разделба Comb Size : Прибл. 23 x 5.8 cm/9.05 x 2.28 во Боја : Црвена, Виолетова, Црна, Сина, Розова, Зелена Количина : 6pcs Пакет Листата : 6 x Коса Разделба Чешел Забелешка : ве Молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New 
Item Type:
Hair Parting CombSize
Color:
Red, Purple, Black, Blue, Pink, Green
Quantity:
6pcs 
Package List:
6 x Hair Parting Comb :
Note:
Please allow little error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Купувачи како што сакаат

Косата Четка, 4pcs Преносни Опашка Чешел Косата со Чешел Сет за Коса Салон за Домашни Патување за Мажи Жени(зелена,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Четка, 4pcs Преносни Опашка Чешел Косата со Чешел Сет за Коса Салон за Домашни Патување за Мажи Жени(зелена,

Компактен И Пренослив : 4 видови на чешли се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни

DEN 402.96
Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли

Гас торба дупка го задржува перница во рамнотежа со надворешниот свет, исцрпува и inhales преку гас торба д

DEN 270.96