• Неодамнешно
Tthxqing Метал Зема За Жените, Метал Detangle Перика Стил, Чешел, Метал Коса Зема За Кадрава Коса Афро Чешел Метал Ги Собереш Чешел, Detangle Перика Плетенка На Косата Стил Чешел

Tthxqing Метал Зема За Жените, Метал Detangle Перика Стил, Чешел, Метал Коса Зема За Кадрава Коса Афро Чешел

Buyers rating:
DEN 193.44

Количина на стоки

[Класичен дизајн] метален чешел косата е дизајниран со тупаница форма, тоа е удобно да се користи, може да чешел косата добро, плетенка, и Африкански стил чешел прави да изгледа попривлечно. [ПРИМЕНА] многу корисна алатка во живот, ова коса клип е погодна за кадрава и права коса, чешла перики и плетенки, и добар чешел ќе ви помогне да се создаде DIY фризури за одржување на Африкански стил фризури. [Безбедно за скалпот] Овој метален чешел има широк заби, не остар, не полиран, и не му наштети на скалпот и косата.Пакет содржина : 1*челик чешел косата.Забелешка : Поради differents светлина во производот снимање, може да постојат некои боја разлики во производот.Коса, ги Собереш, Метал Зема за Коса, Чешли Detangle Перика Плетенка Чешел Косата, Косата Зема за Кадрава Hair Product Description1. [Високо-квалитетни материјали] мазна Црна пластична рачка, метални челични игли, засилен заби, трајни; полиран метал заби се силни и нежно, и нема да му штетат на скалпот.2. [Класичен дизајн] метален чешел косата е дизајниран со тупаница форма, тоа е удобно да се користи, може да чешел косата добро, плетенка, и Африкански стил чешел прави да изгледа попривлечно.3. [ПРИМЕНА] многу корисна алатка во живот, ова коса клип е погодна за кадрава и права коса, чешла перики и плетенки, и добар чешел ќе ви помогне да се создаде DIY фризури за одржување на Африкански стил фризури.4. [Ергономски дизајн] класична црна тупаница дизајн, кога ќе користите Африкански чешел, ќе се чувствувате полни со енергија, симпатична чешел се справи со е дизајниран со тупаница во облик на рачка, која може да чешел косата добро и да ви домот .5. [Безбедно за скалпот] Овој метален чешел има широк заби, не остар, не полиран, и не му наштети на скалпот и косата.Овој магичен коса клип, со тупаница се справи, може да чешел косата како бербер и направете ја вашата коса стилски и привлечни.1. Овие Африкански стил зема се трајни и лесни да се carry2. Погоден за публиката : овие коса зема се многу погодни за мажи, жени, Африкански фризери, берберот shops Features : 1. Препорачливо за кадрава коса и црна коса.Користете го со коса сунѓер. 2. Оваа коса клип е издржлив и може да се носи со вас. 3. Професионален фризер алатка која може да го симнете перика плетенки или машки стил чешел.Материјал : пластични + нерѓосувачки steel Color : color Size : 23x4.2cm, 17.6x4.2cm, 17x7.3cm, 15x7.3cm Package содржина : 1*челик чешел косата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

XJAXY Рогови Чешел, Анти-Статички Чешел Косата Стил Алатки Широк Забната Четка Косата,рачно изработени се Згусне
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJAXY Рогови Чешел, Анти-Статички Чешел Косата Стил Алатки Широк Забната Четка Косата,рачно изработени се Згусне

Практичен дизајн : Овој широкзаб чешел е дизајниран за да ви овозможи со удобен стил, средување и мазна ч

DEN 1720.80
Косата Четка, 4pcs Преносни Опашка Чешел Косата со Чешел Сет за Коса Салон за Домашни Патување за Мажи Жени(зелена,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Четка, 4pcs Преносни Опашка Чешел Косата со Чешел Сет за Коса Салон за Домашни Патување за Мажи Жени(зелена,

Компактен И Пренослив : 4 видови на чешли се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни

DEN 402.96
Косата Чешли Трајни Нагласи Чешел Широк Заб Чешел Чешел Висока Температура Отпор Против Пластични Коса за Сечење,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Чешли Трајни Нагласи Чешел Широк Заб Чешел Чешел Висока Температура Отпор Против Пластични Коса за Сечење,

[Не болеше главата]—Косата и скалпот се поздрава, може да го намали опаѓањето на косата, избегнувајте гр

DEN 54.96
XJAXY рачно изработени Природни Сандаловина Коса Чешли, Анти-Статички Сандаловина Коса Detangler Дрвени Чешел,парична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJAXY рачно изработени Природни Сандаловина Коса Чешли, Анти-Статички Сандаловина Коса Detangler Дрвени Чешел,парична

Страна направена од органски сандаловина со нежна нега.Се шири природни масла од скалпот на косата опаш

DEN 105.60
Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли

Гас торба дупка го задржува перница во рамнотежа со надворешниот свет, исцрпува и inhales преку гас торба д

DEN 270.96