• Неодамнешно
Tthxqing Метал Зема За Жените, Detangle Перика Стил, Чешел, Косата Зема За Кадрава Коса Афро Чешел Метал Ги Собереш Чешел, Афро Плетенка Ги Собереш Detangle Перика Плетенка На Ко

Tthxqing Метал Зема За Жените, Detangle Перика Стил, Чешел, Косата Зема За Кадрава Коса Афро Чешел Метал Ги

Buyers rating:
DEN 164.40

Количина на стоки

[Класичен дизајн] метален чешел косата е дизајниран со тупаница форма, тоа е удобно да се користи, може да чешел косата добро, плетенка, и Африкански стил чешел прави да изгледа попривлечно. [ПРИМЕНА] многу корисна алатка во живот, ова коса клип е погодна за кадрава и права коса, чешла перики и плетенки, и добар чешел ќе ви помогне да се создаде DIY фризури за одржување на Африкански стил фризури. [Безбедно за скалпот] Овој метален чешел има широк заби, не остар, не полиран, и не му наштети на скалпот и косата.Пакет содржина : 1*челик чешел косата.Забелешка : Поради differents светлина во производот снимање, може да постојат некои боја разлики во производот.Коса, ги Собереш, Метал Зема за Коса, Чешли Detangle Перика Плетенка Чешел Косата, Косата Зема за Кадрава Hair Product Description1. [Високо-квалитетни материјали] мазна Црна пластична рачка, метални челични игли, засилен заби, трајни; полиран метал заби се силни и нежно, и нема да му штетат на скалпот.2. [Класичен дизајн] метален чешел косата е дизајниран со тупаница форма, тоа е удобно да се користи, може да чешел косата добро, плетенка, и Африкански стил чешел прави да изгледа попривлечно.3. [ПРИМЕНА] многу корисна алатка во живот, ова коса клип е погодна за кадрава и права коса, чешла перики и плетенки, и добар чешел ќе ви помогне да се создаде DIY фризури за одржување на Африкански стил фризури.4. [Ергономски дизајн] класична црна тупаница дизајн, кога ќе користите Африкански чешел, ќе се чувствувате полни со енергија, симпатична чешел се справи со е дизајниран со тупаница во облик на рачка, која може да чешел косата добро и да ви домот .5. [Безбедно за скалпот] Овој метален чешел има широк заби, не остар, не полиран, и не му наштети на скалпот и косата.Овој магичен коса клип, со тупаница се справи, може да чешел косата како бербер и направете ја вашата коса стилски и привлечни.1. Овие Африкански стил зема се трајни и лесни да се carry2. Погоден за публиката : овие коса зема се многу погодни за мажи, жени, Африкански фризери, берберот shops Features : 1. Препорачливо за кадрава коса и црна коса.Користете го со коса сунѓер. 2. Оваа коса клип е издржлив и може да се носи со вас. 3. Професионален фризер алатка која може да го симнете перика плетенки или машки стил чешел.Материјал : пластични + нерѓосувачки steel Color : color Size : 23x4.2cm, 17.6x4.2cm, 17x7.3cm, 15x7.3cm Package содржина : 1*челик чешел косата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Косата Четка, 4pcs Преносни Опашка Чешел Косата со Чешел Сет за Коса Салон за Домашни Патување за Мажи Жени(зелена,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Четка, 4pcs Преносни Опашка Чешел Косата со Чешел Сет за Коса Салон за Домашни Патување за Мажи Жени(зелена,

Компактен И Пренослив : 4 видови на чешли се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни

DEN 402.96
XJAXY рачно изработени Природни Сандаловина Коса Чешли, Анти-Статички Сандаловина Коса Detangler Дрвени Чешел,парична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJAXY рачно изработени Природни Сандаловина Коса Чешли, Анти-Статички Сандаловина Коса Detangler Дрвени Чешел,парична

Страна направена од органски сандаловина со нежна нега.Се шири природни масла од скалпот на косата опаш

DEN 105.60
Folansy Афро Чешел Метал Афроамериканец ги Собереш Чешел Фризерски Стил Алатка за Коса, ги Собереш на Косата(Бран
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Folansy Афро Чешел Метал Афроамериканец ги Собереш Чешел Фризерски Стил Алатка за Коса, ги Собереш на Косата(Бран

Пакет се вклучени : 1 Пакет Бран Стил Афро чешли, основните изберете чешли за DIY фризура.Големини : 9.2 x 2.8 и�

DEN 167.76
GYZX Мулти-Функција Магија Чешел Скалпот Масажа Чешел Права Коса Артефакт Права Коса Чешел Права Коса Артефакт
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GYZX Мулти-Функција Магија Чешел Скалпот Масажа Чешел Права Коса Артефакт Права Коса Чешел Права Коса Артефакт

30 секунди за да се загрее и да се исправи косата брзо.Домашно МИЛЕНИЧЕ висока температура отпорни матер�

DEN 5026.80
Кент 16T Пакет Двојно Заб Коса Облекување Маса Чешел, парична Казна/Широк Заб Салон Чешел За Коса, Брада и Мустаќи,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кент 16T Пакет Двојно Заб Коса Облекување Маса Чешел, парична Казна/Широк Заб Салон Чешел За Коса, Брада и Мустаќи,

Рачно изработени Кент чешел : рачно изработени од големи листови на целулоза ацетат, наместо да се модел

DEN 691.20
ManFull Косата со Чешел за Жени Мажи Ретро Двојно Двострано Резба Природни Праска Дрво Чешел Анти-Статички Косата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ManFull Косата со Чешел за Жени Мажи Ретро Двојно Двострано Резба Природни Праска Дрво Чешел Анти-Статички Косата

Направени од hight квалитетни материјали, трајни, преносни, едноставен дизајн, лесно да се носат, лесен за �

DEN 105.60