• Неодамнешно
XIAOL Стаорец Опашка Чешел Боја Пластични Посочи Опашка Чешел Haircutting Чешел Шминка Фризерски Партиција Чешел 1PC

XIAOL Стаорец Опашка Чешел Боја Пластични Посочи Опашка Чешел Haircutting Чешел Шминка Фризерски Партиција Чешел

Buyers rating:
DEN 32.40

Количина на стоки

✅ Големина:21.5*2.5 cm Материјал:пластика. ✅ Анти-статички и отпорни на топлина, не е лесно да се биде скршен, лесни и издржливи. ✅Рачка има заострените опашка што овозможува брзо sectioning, одвојување и разделби; Висок чешел дизајн за брзо разделба. ✅ За косата, разделба, назад чешла, пост стил и боење на косата, берберот и козметички снабдување колекции. ✅ Оваа опашка чешли за sectioning и стил, погоден за салон, идеален чешел за создавање на убава линија разделба.Опис:100% сосема нов & висок quality Color:како на слика show Size:21.5*2.5 cm Material:plastic Package :1* чешел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли

Гас торба дупка го задржува перница во рамнотежа со надворешниот свет, исцрпува и inhales преку гас торба д

DEN 270.96