• Неодамнешно
Dallinaop Чешел Широк Заб Чешел За Кадрава Коса Влажно И Суво Коса Мали Патна Чанта Коса Detangling Чешел Не Се Справи Со Корисни Detangler Чешел Стил Шампон Чешел(Сива)

Dallinaop Чешел Широк Заб Чешел За Кадрава Коса Влажно И Суво Коса Мали Патна Чанта Коса Detangling Чешел Не

Buyers rating:
DEN 167.04

Количина на стоки

Користење на ефекти : широк заб чешел може да планирам без проблеми преку вашиот скалп и коса се повредени во текот на detangling и стил, редовно и темелно прочешлување на вашата коса со овој чешел може да го намали опаѓањето на косата, првут.Преносни големина : 6.08 инчи во должина и 2.29 инчи во ширина, пластични чешел има соодветна големина за лесно одржување, може да се вклопат и во повеќето луѓе дланки.Не се справи со дизајн : широк заби чешел косата без рачка е повеќе погоден за патување, кои лесно може да се стави во вашата торба без додавање на товарот, може да чешел косата во секое време, насекаде.Примена : овој широк заб чешел е мора да има за долга коса, широк заби се дизајнирани да се изедначи долги, густи, влажна или сува коса, голема за додавање на волумен и сјај кога удар-сушење.Голема Коса Detangling Чешел Широк Заб Чешел за Кадрава Коса Влажно Сува Коса, Без Рачка Detangler Чешел Стил Шампон Comb About оваа item Using ефекти : широк заб чешел може да планирам без проблеми преку вашиот скалп и коса се повредени во текот на detangling и стил, редовно и темелно прочешлување на вашата коса со овој чешел може да го намали опаѓањето на косата, dandruff Portable големина : 6.08 инчи во должина и 2.29 инчи во ширина, пластични чешел има соодветна големина за лесно одржување, може да се вклопат и во повеќето луѓе palms No се справи со дизајн : широк заби чешел косата без рачка е повеќе погоден за патување, кои лесно може да се стави во вашата торба без додавање на товарот, може да чешел косата во секое време, anywhere Anti-статички широк чешел : дизајниран со широк распоредени заби и анти-лизгање и мрзнување дизајн, detangler чешел е лесно да се одржи и контрола, чешла косата мазна и сјајна, без да предизвика било hurts Application : овој широк заб чешел е мора да има за долга коса, широк заби се дизајнирани да се изедначи долги, густи, влажна или сува коса, голема за додавање на волумен и сјај кога удар-drying Product Description Hair Detangling Comb This comb доаѓа во 20 широк забите, го спречува губење на заплитане.Без никаков напор detangle влажна или сува коса, со нашиот широк заб чешел.Совршена алатка за дистрибуција на производи преку вашата коса со леснотија.Глајд модели Easily Through Коса Дизајниран да безболно планирам низ косата без влечење, кршење и без да си ја почеша главата.Лесно detangles сите типови коса.јазли и tangles без напор од природни, дебели, брановидна и кадрава косите, Тоа ќе ви помогне стил на косата, без губење на обем.Лесно да се Carry The широк заб чешел е без рачка, преносни големина и лесен, лесно да се носат за време на активности на отворено и патување употреба.Тоа е исто така погоден за домашна употреба и туш употреба.Боја : како што е прикажано во figure Products вклучуваат : 1x широк заб масажа чешел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

XJAXY Рогови Чешел, Анти-Статички Чешел Косата Стил Алатки Широк Забната Четка Косата,рачно изработени се Згусне
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJAXY Рогови Чешел, Анти-Статички Чешел Косата Стил Алатки Широк Забната Четка Косата,рачно изработени се Згусне

Практичен дизајн : Овој широкзаб чешел е дизајниран за да ви овозможи со удобен стил, средување и мазна ч

DEN 1720.80
Косата Четка, 4pcs Преносни Опашка Чешел Косата со Чешел Сет за Коса Салон за Домашни Патување за Мажи Жени(зелена,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Четка, 4pcs Преносни Опашка Чешел Косата со Чешел Сет за Коса Салон за Домашни Патување за Мажи Жени(зелена,

Компактен И Пренослив : 4 видови на чешли се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни

DEN 402.96
XJAXY рачно изработени Природни Сандаловина Коса Чешли, Анти-Статички Сандаловина Коса Detangler Дрвени Чешел,парична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XJAXY рачно изработени Природни Сандаловина Коса Чешли, Анти-Статички Сандаловина Коса Detangler Дрвени Чешел,парична

Страна направена од органски сандаловина со нежна нега.Се шири природни масла од скалпот на косата опаш

DEN 105.60
Косата Чешли Трајни Нагласи Чешел Широк Заб Чешел Чешел Висока Температура Отпор Против Пластични Коса за Сечење,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Чешли Трајни Нагласи Чешел Широк Заб Чешел Чешел Висока Температура Отпор Против Пластични Коса за Сечење,

[Не болеше главата]—Косата и скалпот се поздрава, може да го намали опаѓањето на косата, избегнувајте гр

DEN 54.96
Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Перница Чешел, ги Ублажува Заморот Масажа на Скалпот Чешел Заби Уникатен Дизајн Анти-Статички Масажа Коса Чешли

Гас торба дупка го задржува перница во рамнотежа со надворешниот свет, исцрпува и inhales преку гас торба д

DEN 270.96